Main content
Home Archived News Arkansas Tech Announces 2011-12 Graduates

Arkansas Tech Announces 2011-12 Graduates

Image of

The Arkansas Tech University Registrar’s Office has released an official and certified list of 1,494 degrees conferred upon students on the Russellville campus during the 2011-12 academic year. 
 
Arkansas Tech awarded 173 degrees during its August 2011 commencement ceremony, 504 degrees during its December 2011 commencement ceremonies and 817 degrees during its May 2012 commencement ceremonies for students on the main campus in Russellville.
 
Graduates are listed alphabetically by the town of their permanent address on file with the Arkansas Tech Registrar’s Office. This list includes graduates from the main campus in Russellville with associate, baccalaureate, master and educational specialist degrees.

Those who graduated with honors based upon cumulative grade point average --- Cum Laude (3.50-3.69), Magna Cum Laude (3.70-3.89) or Summa Cum Laude (3.90-4.00) --- are listed as such.

The graduates from the main campus of Arkansas Tech in Russellville for the 2011-12 academic year are:
  
ALEXANDER --- Joshua Christopher Sohl, Bachelor of Arts and Bachelor of Science; Robinette Danielle Terry, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

ALMA --- Jessica Leigh Betterton, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Logan Gregory Cochran, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude; Theresa Denise Fontaine, Master of Science in Nursing; Tammi Louise Hargis, Master of Education; Myron A. Heckman, Educational Specialist; Alanna Brooke Milloway, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Anderson L. Terry, Bachelor of Arts; Lenora Elaine Valdez, Bachelor of Science in Nursing; Diann Marie Elizabeth Voeller, Master of Education; Joshua Daniel Watson, Bachelor of Arts; John Ross White, Master of Education; Alexandra Joy Whitlow, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Zachary Mathew Whitworth, Bachelor of Music Education; 

ALPENA --- Buster Lee Burns, Bachelor of Science in Business Administration;

ALTUS --- Amber Rachelle Acord, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

ANTOINE --- Hesston Wayne Teel, Bachelor of Science;

ARKANSAS CITY --- Blake E. McCallie, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

ASH FLAT --- Amber Dawn Despain, Bachelor of Science; Kendra Lee Fuller, Master of Science; Regan A. Tharp, Bachelor Professional Studies; 

ASHDOWN --- Marli Elizabeth Mullins, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

ATKINS --- Curtis Lynn Brent, Associate of Applied Science; Trevor Eric Burris, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Brandy Nicole Cunningham, Bachelor of Arts; Stacey Renae Dollar, Master of Education; Loren Kayci Duvall, Associate of Arts, Cum Laude; Heather Marie Franks, Master of Science; Amanda Danett Harrison, Bachelor of Science; Kacie Dawne McCurrie, Bachelor of Arts; Amber Lee Meeks, Bachelor of Science in Business Administration; Paul Anthony Meeks, Bachelor of Arts; Anita Dawn Smith, Bachelor of Arts; Megan Deeanna Wyllia, Bachelor of Arts; Kathryn Loreen Young, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

AUGUSTA --- Whitnee Leigh Eldridge, Master of Education;

AUSTIN --- Kristen A. Buser, Bachelor of Science in Business Administration; Olivia Michelle Davis, Bachelor of Science; Talmage Cyril Rosel, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; 

BALD KNOB --- Billie Wayne Henstley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

BARLING --- Shannon Denise Huber, Master of Education; Christopher Alexander Kirby, Bachelor of Science; Jessie Lee McClain, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Darci McFarland, Bachelor of Arts;

BATESVILLE --- Jennifer D. Dunegan, Bachelor of Science in Nursing; Alyssa Richelle Gipson, Bachelor of Science; Trevor Dane Graddy, Bachelor of Science; Andrew Austin Williams, Bachelor of Science; Kristin Leann Young, Bachelor of Science; 

BAUXITE --- Kelly Leigh Grant, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

BAY --- Josh McMasters, Bachelor of Science;

BEARDEN --- Amy Leighann Johnson, Bachelor of Arts, Cum Laude; Henry Alfred Riggs, Bachelor Professional Studies;

BEEBE --- Sara Elizabeth Flenor, Bachelor of Science, Cum Laude; Victoria Marie Foreman, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Kathryn Ann Higgins, Bachelor of Arts, Cum Laude; Kyle Joseph Kempf, Bachelor of Music Education; Tristan Kaye Kersey, Bachelor of Science; Jordan Ryan Payne, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Amanda Kay Phelps, Bachelor of Science, Cum Laude; Robert E. Puckett, Bachelor of Science; Megan Elise Starkey, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; James Clayton Talley, Bachelor of Science;

BELLA VISTA --- Jason Ronald Criswell, Bachelor Professional Studies, Summa Cum Laude; Jennifer Ashley Kuykendall, Master of Education; Dena Sue Mayes, Master of Arts; Rachael Lauren Vaughan, Bachelor Professional Studies, Cum Laude;

BELLEVILLE --- Andrea Joyce Carter, Bachelor of Science in Business Administration; Denver Lee Dennis, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Samuel Roy Gillespie, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Tyler Anthony Patton, Bachelor of Science in Business Administration; 

BENTON --- Brent Michael Armstrong, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Matthew Keith Baxley, Bachelor Professional Studies; Courtney Michelle Blockburger, Bachelor of Science in Business Administration; Christi Lynn Burke, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Adam Gregory Calaway, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Cum Laude; Aaron Michael Calvin, Bachelor of Arts; Chase Lee Cates, Bachelor of Science; Joshua Perry Chandler, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Zhiyu Chen, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Sarah Jaylynn Chitwood, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Samantha Renee Corrigan, Bachelor of Arts, Cum Laude; John David Curtis, Bachelor of Science; Jonica Danielle Curtis, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Derek James Dodderer, Bachelor of Arts; Hunter Garrison Ferrell, Bachelor of Science in Business Administration; Jarrod Tyler Hunt, Bachelor of Science; Jade Nichole Johnston, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Jamel Damar Jones, Bachelor of Arts; Tyler Daniel Keene, Bachelor of Science; Shelley Ann Marti, Master of Science in Nursing; Laithe Dylan Massey, Bachelor of Science, Cum Laude; Melissa Jean Morris, Bachelor Professional Studies; Sonya Morton, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Kelli Kristine Newman, Bachelor of Science, Magna Cum Laude, Roger Allan Norman, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Lora Marie Ottoson, Bachelor of Arts; Haley Beth Parsons, Bachelor of Science; Jeremy Evan Pranger, Bachelor of Science; Aaron David Stewart, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Virginia Lee Strickland, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Andrew Roman Tilley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Leah Marie Vaughan, Master of Science; Brittany Laine Vice, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Crystal Veronica Watts, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Kevin Tyler Webb, Bachelor of Science; 

BENTONVILLE --- Ryan Anderson, Bachelor of Arts; Jared James Davis, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Micah Monroe Mathis, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Tiffany Nichole Phillips, Bachelor of Arts; Kelsey Pearl Robins, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Sheldon Dean Slinkard, Bachelor of Arts; Caleb James Villanueva, Bachelor of Science and Bachelor of Arts;

BERRYVILLE --- Sarah Elizabeth Goins, Bachelor of Science, Cum Laude; Benjamin Andrew Hodgson, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Emily Ida-Jane Ray, Bachelor of Arts; Melissa Sue Swofford, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Amanda LeAnn Williams, Bachelor of Science, Cum Laude;

BIGELOW --- Kenneth Dale Rappold, Bachelor of Science; Christopher Robert West, Bachelor of Science; Stephen Lester Tubbs, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; 

BISMARCK --- Michael Phillip Ingram, Bachelor Professional Studies, Magna Cum Laude; Steven Douglas Lamm, Master of Science; 

BOONEVILLE --- Kimberly Lynn Barnard, Bachelor of Science; Albert R. Del Carmen, Bachelor of Science, Cum Laude; Philip Anthony Elmore, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Christopher John King, Bachelor of Science in Business Administration; Savana D. Martinez, Associate of Science; Deborah Sue Newby, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Lyndsey Taylor Parish, Associate of Applied Science; 

BRADFORD --- Ashley Anne Howard, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Angela Rachale Mayhue, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Hunter Linnea Robinson, Bachelor of Science, Cum Laude;

BRANCH --- Brandon Lee Comer, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Anna Marie Evans, Master of Education;

BRINKLEY --- Juliette Lachella Walker, Bachelor of Professional Studies;

BRYANT --- Kristen Elizabeth Alford, Bachelor of Professional Studies; Summer Lynn Combs, Bachelor of Science, Cum Laude; Dak Kristopher Hackler, Bachelor of Arts; Latrina Santini, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Holly Amanda Warren, Bachelor Professional Studies, Magna Cum Laude; Steven W. Wilson, Educational Specialist;

BUCKNER --- Kelly Minter, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude;

BULL SHOALS --- Whitney Hill Reed, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

CABOT --- Rebecca L. Barnett, Bachelor of Science; Holly Danielle Blythe, Bachelor of Professional Studies; Jordan Paul Carlisle, Bachelor of Science, Cum Laude; Amber Michelle Crum, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Jaime Lea Dillon, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Michelle Lynn Freck Karnes, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Anna Janeese Fulenwider, Bachelor of Arts; David Patrick Fulham, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Tamra Danielle Hartford, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Casey Dale Marshall, Bachelor of Arts; Colleen Catherine Menerey, Bachelor of Music Education; Jennifer Joy Nolan, Bachelor Professional Studies; Laura Mekelle Parris, Bachelor of Science; Zachary Wayne Taylor, Bachelor of Science; Morgan Brooke Verkler, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

CAMDEN --- Alex Nelson Talley, Bachelor of Science in Business Administration;

CARLISLE --- Blake S. Smith, Bachelor of Arts; 

CAVE CITY --- Michelle Ann Snow, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

CECIL --- Kelsea Sheree DeArmond, Bachelor of Science in Business Administration; Joshua Trey Thomas, Bachelor of Science; 

CEDARVILLE --- Kimberly Dalene McCormick, Master of Education; 

CENTER RIDGE --- Mia T. Prince, Master of Science; Dena L. Smith, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

CENTERVILLE --- Megan Eileen Coffman, Bachelor of Arts; 

CENTRAL CITY --- Ethan Carl Hill, Bachelor of Science in Business Administration; Rebecca Dru Knight, Bachelor of Science; 

CHARLESTON --- Chad Phillip Brewer, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Adrianne E. Ezell, Bachelor of Professional Studies;  Savanna Brianne Knight, Master of Science; Ashley M. Sewell, Master of Education; Ashley Elizabeth Storey, Bachelor of Arts; 

CHEROKEE VILLAGE --- Colbert Tibbes English, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

CLARKRIDGE --- Shayna Michelle Wynne, Bachelor of Professional Studies;

CLARKSVILLE --- Derek Gene Avaritt, Bachelor of Science in Business Administration; Nathan Luke Boen, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Shannon K. Brents, Master of Arts; Brian Robert Butler, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Brandon L. Campbell, Bachelor of Science; Samantha Marie Chappell, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Jason Eugene Collins, Bachelor of Science; Brandi Leigh Crumrine, Master of Education; William Seth Dees, Bachelor of Arts; Daniela Leticia Elizondo, Bachelor of Arts; Clint Allen Faubion, Master of Arts; Alicia Antoinette Freeman, Bachelor of Professional Studies; Jeremy Don Goodman, Bachelor of Arts, Cum Laude; Idun F. Guenther, Master of Science; Michelle Faye Howell, Master of Education; Shannon Leigh Johnston, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Heather Dianne Keefer, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Tiffany M. Kraus, Bachelor of Science; Kara M. Kreitlein, Bachelor of Science, Cum Laude; Cassandra Ludgood, Bachelor of Science; Nelida Martinez, Bachelor of Science; Jessica Lyn Melson, Master of Arts; Justin Roper Nowotny, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Christie D. Petersen, Bachelor of Science; Duong Cong Phung, Bachelor of Science in Business Administration; Tiffany Desiree Reno, Bachelor of Professional Studies; Taureen Rideout, Bachelor of Arts; Teresa Ann Ritchie, Associate of Science; Summer Anne Sanchez, Bachelor of Professional Studies; Rachael Anne Shaw, Bachelor of Science; Stephanie Jones Sikes, Master of Arts; Coty G. Storms, Bachelor of Science; Debra Lynn Thacker, Associate of Science, Cum Laude; James Woodrow Tucker, Bachelor of Science in Business Administration; Andrea Katlyn Werner, Bachelor of Science; Blake Adam Young, Bachelor of Science, Cum Laude;

CLINTON --- Maryah M. Bates, Bachelor of Arts and Bachelor of Science in Nursing; Jeffrey Mark Gammill, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Michael James Grant, Bachelor of Arts; Lisa Ellen Peden Armijo, Associate of Science, Magna Cum Laude; Lori Janee Rice, Master of Arts;

COMBS --- Darcy Lydia Donahou, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

COMPTON --- Nathan W. Davidson, Bachelor of Science; Travis Gene Huber, Bachelor of Science, Cum Laude; 

CONWAY --- Misty Marie Anderson, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Edwina DeShay Bryant, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Evan B. Buerer, Bachelor of Science; William Phillip Childs, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Jerry Clagett, Bachelor of Science, Cum Laude; Alicia Nicole Evans, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Jonathan Blake Hamilton, Bachelor of Professional Studies; Lauren Paige Harrison, Bachelor of Arts; Lyndsey Nicole Harrison, Bachelor of Science, Cum Laude; Alexandra Herrera, Master of Science; Rochelle Mccuien-Frazier, Bachelor of Science in Nursing; April Joan McDaniel, Bachelor of Professional Studies; Jeremiah L. McLaughlin, Master of Science; Benjamin Wesley Muller, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Curtis Blake Poole, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Lindsay Leigh Smith, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Katelyn Michelle Terrell, Bachelor of Science; Elizabeth C. Thias, Bachelor of Professional Studies; Zachary Peydon Thomas, Bachelor of Professional Studies; Elizabeth Nok Webster, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jessica Marie Wiggs, Bachelor of Arts;

CORNING --- Megan Renee Elders, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Rachel Nichole Jackson, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude;

COTTER --- Jeremiah Walker Hutcherson, Bachelor of Professional Studies; 

CROSSETT --- Chantel Moseby, Bachelor of Arts; Elizabeth Lyn Wilson, Bachelor of Arts;

DAMASCUS --- William Zackery Sipes, Bachelor of Science;

DANVILLE --- Kyle Westin Carter, Bachelor of Science; Toni Lynn Collins, Associate of Arts; Kendall Ann Crawford, Master of Arts; Samantha Marie Dill, Master of Arts; Maverick M. Dunn, Bachelor of Science; Colleen Nicole Goddard, Bachelor of Science in Nursing; Lewis Franklin Minnie, Master of Science; Michael Chase Peek, Bachelor of Science in Business Administration; Lattie Sara Richardson, Master of Education; Corinna Lynn Rose, Bachelor of Arts, Cum Laude; Cara Elizabeth Slone, Master of Science; Cynthia Marlene Solis, Bachelor of Professional Studies;

DARDANELLE --- Stephanie Denise Abbott, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Leticia Rebecca Aliaga, Bachelor of Arts; Rebecca Courtney Alverson, Bachelor of Arts; Andrea Lynn Bowman, Master of Arts; Marvin Richard Boyce, Associate of Science, Magna Cum Laude; Mary Melissa Burton, Bachelor of Science; Amanda Renee Collins, Bachelor of Science; Lisa Carol Corbin, Master of Education; Angela D. Crow, Master of Education; Michael Ray Darr, Bachelor of Science; Laura Leighann Dicks, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Dallas Kerri Eidson, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Katherine Michelle Hall, Bachelor of Science; Tosha Nicole Henderson, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; April Reynolds Hunt, Bachelor of Arts and Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Britney Jon Hunter, Master of Science; Bryan Mader, Bachelor of Arts, Cum Laude; Victoria Nicole Mitchell, Master of Education; April Dawn Nash, Master of Education; James Patrick Parrish, Bachelor of Science; Nicole Jean Possage, Bachelor of Science; Angela Kaye Rayburn, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jeremy Kenneth Reed, Bachelor of Arts; Jenna Rae Ridenhour, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Stuart M. Scott, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Kayla Marie Sheets, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Sheri Rebecca Sykes, Master of Education; Adam Lee Thone, Associate of Applied Science; Kayla Ann Vick, Bachelor of Science; Zachary Levi Wade, Bachelor of Science; Duo Wang, Master of Science; Stevie Lee Watts, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Johnnie Lynn White, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Michael Ted Williams, Bachelor of Arts; 

DE QUEEN --- Haylee Delynn Bergquist, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

DE WITT --- Kristy Karie Barnes, Master of Education; 

DECATUR --- Tara Lynn Harris, Master of Arts;

DEER --- Nicole Caroline Martin, Bachelor of Science, Cum Laude;

DELAWARE --- Anthony Jay Hughes, Bachelor of Science; James Douglas Tomlin, Bachelor of Arts; 

DONALDSON --- Vadonna Louise Boyles, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

DOVER --- Jennifer R. Ahrens, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Amber M. Allenfort, Bachelor of Arts; Joanna N. Alvarenga, Bachelor of Science in Business Administration; Cassandra Sue Anders, Bachelor of Science, Cum Laude; Deborah Ann Arivett, Bachelor of Science; Sim M. Barrow, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Ashley Michelle Beck, Bachelor of Science; Justin A. Bennett, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Joseph W. Bradshaw, Master of Science; Chrystal Rose Brown, Associate of Arts; Megan Elizabeth Brown, Bachelor of Science, Cum Laude; Paul M. Caillouet, Bachelor of Science; Skylar A. Creel, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude; Dorothy Elaine Daniel, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science, Magna Cum Laude; David Allen Arnold Davidson, Bachelor of Science; Heath Parker Davis, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Brent Lee Drake, Master of Science; Phyllis Carol Ermer, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Nathan Daniel Freeman, Bachelor of Arts; Keely L. Futterer, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Ian Joseph George, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Anthony Clark Heathcock, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Marysia Hertz, Bachelor of Science in Business Administration and Bachelor of Arts; Brent Leon Hottinger, Bachelor of Professional Studies; Cora Leigh Housley, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Sandra Diann Hull, Associate of Science; Curtis Michael Lanning, Bachelor of Arts; Rikki Reann LaRue, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Brandi Nicole Lee, Bachelor of Science; Melissa Ann Lester, Bachelor of Fine Arts; Brandyn Devlen Loveless, Bachelor of Professional Studies; Alexander Jerome McGuigan, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Austin N. Myers, Bachelor of Science; Lauren Elizabeth Northrop, Bachelor of Arts; Chad Austin Pellham, Bachelor of Arts; Caleb Ryan Powers, Bachelor of Professional Studies; Amber Shaleigh Race, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Shery Ann Ragsdale, Associate of Arts, Cum Laude; Christopher Alan Ramirez, Master of Science; Steven Edward Rowlen, Bachelor of Arts; Kristen Jill Simmons, Bachelor of Arts, Cum Laude; Allison Delora Sims, Bachelor of Arts; Robert Edgar Smith, Bachelor of Professional Studies; Mystina Kaliea Swaim, Bachelor of Science; Stephanie Rachelle Swain, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Shawn Vincent Taurone, Bachelor of Science; Tristan Ray Teague, Associate of Applied Science; William Alan Walker, Bachelor of Science in Nursing; Jasmine Lane White, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Katherine JoAnn Williams, Bachelor of Arts and Bachelor of Fine Arts, Summa Cum Laude; Leonard Wayne Williams, Bachelor of Science in Business Administration; Omia Renee Wilson, Bachelor of Arts; Katy M. Yerina, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude;

DRASCO --- Meredith Lynn Hicks, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

EL DORADO --- Timothy Rashad Johnson, Bachelor of Professional Studies; Jeremy Seth Rainwater, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Aubrey Elizabeth Robins, Bachelor of Science in Nursing; Ches Aaron Smith, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; George Ellis Van Hook, Bachelor of Science;

ELKINS --- Bailee Darrell Brandt, Bachelor of Science, Cum Laude; Allison Kay Evans, Bachelor of Arts, Cum Laude; Danielle Dawn Haskins, Bachelor of Science, Cum Laude; Keely Anne Krodell, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

EMMET --- Bryant O'Neal McClellan, Bachelor of Professional Studies; 

ENGLAND --- Lenzie Jaye Carpenter, Bachelor of Professional Studies; Georgia Caroline Wyllia, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

EUREKA SPRINGS --- Sondra Rene Storie, Bachelor of Arts;

EVERTON --- Gwen Cheryl Evans, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

FARMINGTON --- Brittany Nacole Hutson, Bachelor of Science; Jason Kenneth Jones, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Ashley Nicole Schurtz, Bachelor of Arts;

FAYETTEVILLE --- Jacob Daniel Bailey, Bachelor of Professional Studies; Jamie Nicole Blakely, Bachelor of Arts and Bachelor of Fine Arts, Cum Laude; Kaylyn Ann Busch, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Charles Jeffrey Cartwright, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Victoria Anne Dortch, Bachelor of Arts; Christen Jo Hall, Master of Arts; Cynthia J. Hocott, Master of Arts; Sara Margaret Johnson, Bachelor of Science; William Robert McKinney, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Lisa Dee Pagan, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Stephanie Nicole Pierce, Bachelor of Arts; Mercedes Elizabeth Powell, Bachelor of Arts; Russell Shawn Rains, Master of Science; Rachel May Rhoades, Bachelor of Music Education; Evan James Silva, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Jamison Stiles, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Daniel Wade Walters, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Camille Wheeler, Master of Education;

FLIPPIN --- Zachary Dale Beaver, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Crystal Nicole Eckman, Bachelor of Science in Business Administration;

FLORAL --- Chad Lee Grady, Bachelor of Science in Nursing;

FORREST CITY --- Gary Lavelle Applewhite, Master of Science;

FORT SMITH --- Matthew Bahsoon, Bachelor of Professional Studies; Audrey Erin Bartels, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Marcus Trenton Beard, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Christopher Michael Briley, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; JoAnn Clare Chandler, Master of Science; John Levi Corkern, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude; Lucas Aaron Davis, Bachelor of Music Education; Terresa Lynn Dewey, Educational Specialist; Stephen Chadwick Frazier, Master of Education; Kevin Franklin Graham, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Courtnee Jean Hankins, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Clinton Ford Holderby, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Andrew Stafford Johnson, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Jimmie Wayne Kersh, Master of Art in Teaching; Kendall Scott King, Bachelor of Science; Amanda Nichole Lemp, Bachelor of Science, Cum Laude; Stephanie Nicole London, Master of Science; Juan Guadalupe Martinez, Master of Education; Jennie M. Mathews, Educational Specialist; Greta Michele McGee, Bachelor of Science, Cum Laude; Tyler Caleb Meadors, Bachelor of Science; Robert Austin Price, Bachelor of Science in Business Administration; Alvin Louis Prieur, Master of Education; Madison Elizabeth Putman, Bachelor of Science; Landra Alane Rink, Master of Education; Melissa Jo Spaunhurst, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Emillie Kristeen Taake, Bachelor of Science; Alli Rebecca Vest, Bachelor of Science in Business Administration; Kendra Nicole Willbanks, Bachelor of Science in Nursing; Christina Dhanashri Williams, Master of Arts; 

FOX --- Destiny Dawn Seaton, Bachelor of Science, Cum Laude; Dustin G. Stewart, Bachelor of Science;

FRIENDSHIP --- Joshua Lee Smith, Bachelor of Science;

GAMALIEL --- Jaime A. Ott, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

GARFIELD --- Samantha Jo Barnes, Master of Arts; Andrew Marble, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

GENTRY --- Mary Esther Jordan, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Alecia Danielle Trentham, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude;

GLENWOOD --- Adam Brewer Palmer, Bachelor of Science in Electrical Engineering;

GRAVETTE --- Claire Amanda Elizabeth Betts, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Tera Rachelle Cloud, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Julie LeAnn May, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

GREEN FOREST --- Janessa Lynn Carlton, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Nathan Andrew Hale, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Kamarra Shea Hoppe, Bachelor of Arts; Kyle Curtis Kleffman, Bachelor of Science in Business Administration; 

GREENBRIER --- Jordan Christopher Benson, Bachelor of Arts, Cum Laude; Sarah K. Camp, Bachelor of Science; Benjamin Fredrick Dillard, Bachelor of Science; James Dalton Gray, Bachelor of Science in Business Administration; Patrick Ali Mehran, Bachelor of Science; Reagan Cree Perry, Bachelor of Science; Matthew Lee Toon, Bachelor of Science; 

GREENWAY --- Jeffrey Scott Mansfield, Bachelor of Science; 

GREENWOOD --- Kyle Wesley Barton, Bachelor of Science, Cum Laude; Samuel Elliott Bell, Bachelor of Science; Cadie Leigh Brown, Bachelor of Arts; Elliott Graham Brown, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Elliott Graham Brown, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Valan Marie Buccella, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; William Garron Cabe, Bachelor of Arts; Rebekah Elyse Chatman, Master of Education; Alyssia Danyelle DuVall, Bachelor of Arts, Cum Laude; Kristina Lynn Helms, Bachelor of Arts, Cum Laude; Clifton Lamar James, Bachelor of Professional Studies; Melanie Lauren Leon, Bachelor of Arts; Derick Ray McKinney, Bachelor of Arts; Brittany Nicole Pittman, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Kristin Paige Plumlee, Master of Arts; Kelsey Noel Yowell, Bachelor of Arts; 

GREERS FERRY --- John Derek Davis, Bachelor of Science;

GUY --- Ryan J. Smith, Bachelor of Science;

HACKETT --- Sarah Dyann Horine, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jacob Carl Smith, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

HAMBURG --- Naiz Delayne Bolin, Bachelor of Arts;

HARRIET --- Kayla Micheal Holliman, Bachelor of Arts, Cum Laude; Kelsey LeAnne Watts, Bachelor of Science; 

HARRISON --- Stephanie Renee Arnold, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Theresa Barton, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Amanda Jo Boswell, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Joshua David Bradford, Bachelor of Music Education, Summa Cum Laude; Jodi Michelle Bray, Bachelor of Professional Studies; John Daniel Burris, Bachelor of Arts; Hallie M. Davis, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Chelsea Lea Fitchue, Bachelor of Arts, Cum Laude; Timothy Andrew Franco, Bachelor of Arts; Brandon David Halliday, Bachelor of Professional Studies; Rose Mary Halliday, Master of Science; Angelea Lynnette Hamilton, Bachelor of Science in Business Administration; Spree N'Cole Hilliard, Master of Arts; Kelsey Joy Hirsh, Bachelor of Science; James Cody Hopkins, Bachelor of Science; Travis Cody Johnson, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Brandon Elliott Keener, Bachelor of Arts, Cum Laude; Kelli Rochelle Kelley, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Julie Marie Kidder, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Carrie E. Martens, Bachelor of Music Education, Summa Cum Laude; Hannah Beth Martin, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Benjamin Joseph Munise, Bachelor of Arts, Cum Laude; Benjamin Joseph Munise, Bachelor of Science, Cum Laude; Anthony Stephen Murray, Bachelor of Science; Andrew Richard Nance, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Faith Christine Newton, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Courtney Tristen Nichols, Bachelor of Arts; Kimberly Sue Pemberton, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Jennifer Ann Petty, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Lauren Renee Rhoades, Bachelor of Science; Amanda Suzette Simpkins, Bachelor of Science; Kristina Marie Villines, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Steven Scott Wallace, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Chad Michael Wheeler, Bachelor of Science; Brittany Elizabeth White, Bachelor of Arts; 

HARTMAN --- Sherry L. Fowler, Master of Arts; Eden Marie Ost, Bachelor of Science; Nicole Rose Patterson, Master of Education; 

HARVEY --- Amelia Markie Williams, Bachelor of Arts;

HASTY --- Kalee D. Dunlap, Bachelor of Science in Nursing;

HATTIEVILLE --- Jonathon Edward Gangluff, Bachelor of Science; John Alexander Newton Shuburte, Master of Arts;

HAVANA --- Zachary David Inman, Bachelor of Science; Christa Rachelle Smith, Bachelor of Science, Cum Laude; Allie Virginia Turner, Bachelor of Science; Kao N. Vang, Bachelor of Arts;

HEBER SPRINGS --- Kirby Joseph Aquino, Bachelor of Arts; Hilary Karlyn Hargis, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Charlotte Lois Hipp, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Emilee Gean Mote, Bachelor of Science, Cum Laude; Amber Leann Tury, Bachelor of Science in Nursing; 

HECTOR --- Jessica Lauren Condley, Bachelor of Science in Business Administration; Jeffrey Ray Duvall, Bachelor of Professional Studies; Morgan Louise Elliott, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Ben Casey Freeman, Bachelor of Professional Studies; Steve Michael Freeman, Bachelor of Science;  Kaci Elizabeth Gray, Bachelor of Science in Nursing; Lori Houghton, Master of Education; Pamela Arlene Proctor, Bachelor of Professional Studies; Corey Shane Rinker, Bachelor of Science; Ladonna S. Snider, Bachelor of Science, Cum Laude; Kenneth Corey Watkins, Bachelor of Arts; Connie Lynn Westcott, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

HENDERSON --- Chad Lee Crider, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Heather Ivens, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

HENSLEY --- Kristy Lauren Clark, Bachelor of Arts; Rachel Janette Kilmer, Bachelor of Fine Arts; 

HINDSVILLE --- Shouston Wayne Wood, Bachelor of Science;

HOPE --- Susanna Ruth Harding, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

HOT SPRINGS --- Jennifer Nicole Campbell, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Casey Collin Dobbs, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Seth Alan Fendley, Bachelor of Arts, Cum Laude; Emily Lane Fretz, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Morgan Paige Brixey Garrison, Bachelor of Science in Business Administration; Melissa R. Golden, Associate of Applied Science; Marianne Elizabeth Gragson, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; John Tyler Grant, Bachelor of Science; Cody Joseph Hatman, Bachelor of Science; Jennifer Nicole Henson, Master of Science; Sara L. Neal, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Justin E. Newcomb, Bachelor of Science; Rebecca Lynn Palmer, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Jennifer Lynn Rhodes, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Krystal Lynn Ryals, Bachelor of Science in Nursing; Janet Lynn Smith, Bachelor of Science in Nursing; Kimberly Dawn Spurlock, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Samuel Blalock Stanage, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude; Corinne Elizabeth Williams, Bachelor of Arts, Cum Laude;

HUNTINGTON --- Allyson Nicole Griffin, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

HUNTSVILLE --- Opal Grace Dennis, Bachelor of Arts, Cum Laude; Tyler Ward Smith, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude;

IDA --- James Scott Fletcher, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

JACKSONVILLE --- Emiley Nicole Bee, Bachelor of Arts; Brittany Suzanne Beshears, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Suzanne Elizabeth Burchett, Bachelor of Arts; Mollie Kaye Golden, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Ian Francis Patterson, Master of Arts; Joshua Kyle Stevens, Bachelor of Science;

JASPER --- Christina Louise Guidry, Bachelor of Arts; Hannah Michael Justice, Bachelor of Science; Kathy Marie Spears, Bachelor of Arts; 

JONESBORO --- Kaley Elizabeth Brimer, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Jessica Kate Evans, Bachelor of Science; William Albert Groboski, Associate of Arts; Harrison William Hogue, Master of Arts; Haley Dawn Smith, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

JUDSONIA --- Joy Diana Counts, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Laura Elizabeth Holmes, Bachelor of Arts; Haeli Carmon Rash, Bachelor of Arts;

KNOXVILLE --- Jordan Thompson, Bachelor of Arts; Ashley Elizabeth Warren, Master of Arts; Allison Leigh Williams, Bachelor of Science; 

LAMAR --- Whitney Michele Brown, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Amy Nicole Covey, Master of Education; Sarah Diane Davis, Bachelor of Science; Jason Michael Freeman, Bachelor of Science in Business Administration; Jessica Renee Hale, Bachelor of Arts; Mark Hansen, Bachelor of Professional Studies; Sheila Kaye Key, Master of Education; Leslie Danielle McCarley, Bachelor of Science; Christopher Dwain Melson, Bachelor of Professional Studies; Ashley Brooke Merritt-Stanley, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Jessica Rachelle Pianalto, Master of Education; Kaleena Joanna LaRae Stinehelfer, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jared Alan Vire, Master of Art in Teaching; Kirk Leon West, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Sundi Marie Williams, Master of Education; Jessica D. Wood, Bachelor of Science in Nursing; 

LAVACA --- Kathryn Leoma Blair, Bachelor of Science, Cum Laude; Kyle D. Brookshear, Bachelor of Science; Charles Joshua Geske, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jaclyn Rashelle Sharp, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Sarah Evelyn Smithson, Master of Education;

LEAD HILL --- Jessica Lee James, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Abigail Anne Peerce, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

LESLIE --- Crystal Blue Hendrix, Bachelor of Science; Rebecca Sue Lewis, Bachelor of Science, Cum Laude;

LITTLE ROCK --- Abigail Ann Adams, Bachelor of Arts; Michael Ray Andrade, Bachelor of Science in Business Administration; Charissa Bazarow, Bachelor of Science in Nursing; Bo Bo, Bachelor of Science; Emily Diane Burns, Bachelor of Science, Cum Laude; Randee D. Curry, Bachelor of Science, Cum Laude; Stephen James Dellar, Bachelor of Science; Falloncia Ulrica June Earnest, Bachelor of Professional Studies; Joey Formicola, Bachelor of Professional Studies; Nathaniel Clemon Foshee, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Catherine Elizabeth Hines, Bachelor of Science; Cynthia Gayle Johnson, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Robert Blake Johnson, Bachelor of Science, Cum Laude; Quinton Deleon Jones, Bachelor of Arts; Bradley Marion LeQuieu, Bachelor of Science; Joe Wallace Martin, Master of Science; Barbara Sue McKenney, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Darnell Deshawn O'Neal, Bachelor of Science in Business Administration; Ryan Michael Phillips, Bachelor of Arts; Claud Rainbolt, Bachelor of Science in Nursing; Devin Christopher Rice, Bachelor of Professional Studies; Jesse Allyn Roper, Associate of Applied Science; Catherine Ann Scott, Bachelor of Science in Nursing; Leigh Ann Snead, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Sandra Temple, Bachelor of Science in Nursing; Ruby Jean Williams, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

LONDON --- Douglas Wayne Anderson, Master of Science; Megan Joy Bence, Bachelor of Science in Nursing; Leah Renae Broadhead, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Christina N. Broussard, Bachelor of Science in Nursing; Debbie Rebecca Ferguson, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Angelia R. Hampton, Bachelor of Professional Studies; Nicole Theresa Labuda, Bachelor of Science; Donald Anthony Minster, Master of Science; Matthew Thomas Parker, Bachelor of Arts; Katrina Diane Picado, Bachelor of Science; Samantha Kate Riggs, Bachelor of Professional Studies; Tabitha Renee Shelton, Master of Education; Lynne M. Slater, Master of Arts; Joshua Adam Standridge, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

LONOKE --- Penny K. Clark, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Patrick Jerrod Peyton, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

LOWELL --- Rebecca S. Woods, Master of Arts;

LYNN --- Jurita Mekail Brady, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

MABELVALE --- Alana Carole Kaucher, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

MAGAZINE --- Daniel Wayne Cash, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Yvonne Christine Duvall, Bachelor of Science; Seth Oshay Holt, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; 

MAGNESS --- Teresa D. Goings, Bachelor of Professional Studies;

MAGNOLIA --- Katherine Elizabeth Boyd, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Damon Mobbs, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Derek Sean Mobbs, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

MALVERN --- Austin Brady Birch, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Whitney Velvet Burrow, Bachelor of Science; Jessica Rachel Byrd, Bachelor of Science in Business Administration; Allison Grace Francis, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Taylor Michele Henslee, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Caitlin Marie Howerton, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Amanda Michelle Lawrence, Bachelor of Science in Nursing; Douglas Wylie Wallace, Bachelor of Science, Cum Laude;

MARMADUKE --- Craig B. Mason, Master of Arts;

MARSHALL --- Latisha Lenay Chadwick, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Lisa Marie Cox, Master of Education; Emily Marirose Hendrix, Bachelor of Science; Josie Ann Smith, Bachelor of Science; Jenny Ann Vining, Bachelor of Science; 

MARVELL --- Jeffrey Lynn Cothren, Bachelor of Science;

MAUMELLE --- Allison Paige Haub, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Kailey Kristen Hogue, Bachelor of Professional Studies; William Ashley Money, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

MELBOURNE --- Donna Jeanne Dutton, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

MENA --- Steven Ray Bingham, Bachelor of Arts; Shanda Renea Craig, Bachelor of Arts; Kisha LaRae Fair, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Nathan B. Fowler, Bachelor of Science; Mandy Lea Martin, Bachelor of Science; Jerod Cameron McCormick, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jacinda Raylene Pollard, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Jordan C. Saunders, Bachelor of Science in Business Administration; Nikki Janette Saunders, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude;

MORRILTON --- Theresa Ann Bertram, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Joni Rae Deen, Bachelor of Professional Studies; Stacy Amber Delk, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Melissa Rena English, Bachelor of Science; Canina Renee Everette, Associate of Science; Cameron Rondale Foster, Bachelor of Arts; Christopher P. Fougerousse, Bachelor of Science in Business Administration; Gabriel Jake Gartman, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Jamison O'Brian Hall, Bachelor of Science; Clayton Robert Hawkins, Bachelor of Science; Joshua Thomas Howard, Bachelor of Science; Jordan Breanne Hurley, Bachelor of Arts, Cum Laude; Regina Ann Keelin, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Tracy Lynn McCoy, Bachelor of Science; Ashley N. Moore, Bachelor of Professional Studies; Sarah Elizabeth Stobaugh, Master of Education; Gina Kathleen Swain, Bachelor of Arts, Cum Laude; Erin Morel Taylor, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Gregory Charles Wiedower, Bachelor of Science in Business Administration;

MOUNT IDA --- Beverly Virginia Gilbert, Bachelor of Professional Studies; Lizabeth Ann Taylor, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

MOUNT PLEASANT --- Amy K. Love, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

MOUNTAIN HOME --- Hollye L. Cannon, Bachelor of Science; Amanda Delynne Carson, Bachelor of Science in Nursing; Cody H. Garrison, Bachelor of Science in Nursing; Loura J. Patterson, Bachelor of Professional Studies; James Jonathan Roberts, Bachelor of Science; James Kurt Schmitt, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Summa Cum Laude; Veronica Lynn Sherrill, Bachelor of Arts; Tyler Justin Williams, Bachelor of Science, Cum Laude;

MOUNTAIN PINE --- Joshua J. Trujillo, Bachelor of Science and Bachelor of Arts, Cum Laude;

MOUNTAIN VIEW --- Lilly Dionne Boren, Bachelor of Science; Victoria Morgan Cartwright, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Corey Britt Fuller, Bachelor of Science in Business Administration; Tristin Todd Lancaster, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Carrie Marshall, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Kathleen McClung, Associate of Arts, Cum Laude; Lisa Mae Misenheimer, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Aaron Wayne Sutterfield, Bachelor of Science in Business Administration; Theresa Ann Trammell, Bachelor of Science;

MOUNTAINBURG --- Zachary Paul Dean, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Rachel Nicole Walters, Bachelor of Arts;

MURFREESBORO --- Adam Glenn Plyler, Bachelor of Professional Studies;

NASHVILLE --- Amanda Rogers Brown, Bachelor of Professional Studies; Ashley Marie Collins, Bachelor of Professional Studies; Candace Marie Freeman, Master of Art in Teaching; Christopher Tinnin Hayes, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Erica Danielle Taylor, Bachelor of Science in Business Administration;

NATURAL DAM --- Ciara J. Cluck, Bachelor of Science in Nursing;

NEW BLAINE --- Karen Celeste Friemel, Bachelor of Professional Studies; Jesse Neal Kinney, Bachelor of Arts; Logan Dale Oates, Bachelor of Science in Business Administration; Emily Ann Rehm, Bachelor of Science;  

NORTH LITTLE ROCK --- Donya Rayne Alexander, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Cecil "Charlie" Guenzel Ball, Bachelor of Professional Studies; Charisse Ballard, Bachelor of Science in Nursing; Jo Ann Phillips Davis, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Holly Gerard, Bachelor of Science, Cum Laude; Stewart James Gilmore, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Joshua Tedrick Harmon, Bachelor of Science in Business Administration; Billy Ray Huggins, Master of Science; Allyson Whitney Johnson, Bachelor of Arts; Brittany DeShay Lewis, Bachelor of Science in Nursing; Anita Louise Newton, Bachelor of Professional Studies; Mycah Lauren Patrick, Bachelor of Science; Kimberly J. Ruble, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Kimberly Ann Valentine, Bachelor of Science;

OAK GROVE --- Andrew Michael Asbury, Bachelor of Science; David Ray Wilson, Bachelor of Arts;

OLA --- Brandon Heath Green, Bachelor of Science; Jessica Danielle Mashburn, Bachelor of Arts; Marcella Leigh McVey, Master of Education; Joy A. Whitlow, Bachelor of Science, Cum Laude;

OPPELO --- Kyle Thomas Russell, Bachelor of Science;

OSCEOLA --- Ashley J. Crouch, Master of Education;

OZARK --- Anthony Ryan Battles, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Floyd Joseph Cagle, Associate of Arts; Joseph Michael Davis, Associate of Arts; Ryan Lane Detherage, Bachelor of Arts; Amanda Lee Dixon, Associate of Arts; Matt David Farrell, Master of Arts; Lucinda Joy Honea, Bachelor of Science; Nicole Leeann McElhaney, Bachelor of Arts; Lauren Michelle McGehee, Bachelor of Science, Cum Laude; Holly Lee Lovelace Odom, Bachelor of Science; Paula A. Shaw, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Christopher William Trotter, Bachelor of Science; Vicci Diana Watts, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Kristi Lynnette White, Master of Education; Rachel Lynn Woolsey, Bachelor of Fine Arts; Saleng Xiong, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

PARAGOULD --- Tonna J. DeMent, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Katelyn Richelle Dicken, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Shelia Thomazine Millay, Bachelor of Science in Nursing; Courtney Lea-Ann Mitchell, Bachelor of Music Education, Cum Laude;

PARIS --- James Tyler Bridges, Bachelor of Science; Tracey Fortenberry, Master of Education; Tamara Danielle Lunsford, Bachelor of Science, Cum Laude; Audra Ruth Maness, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Michael A. Nicholas, Bachelor of Professional Studies; Alex Jordan Schluterman, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jordan Jae Vines, Bachelor of Science; Tessa Linn Wiggins, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Dustin Mills Williams, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

PARTHENON --- Gessica A. Brasel, Bachelor of Science in Business Administration;

PERRY --- Scott Wayne Dehart, Bachelor of Science; William Adam Granberry, Bachelor of Science;

PERRYVILLE --- Erik Kieth Hawkins, Bachelor of Science;

PIGGOTT --- Tiffany Darline McCurry, Bachelor of Professional Studies;

PINE BLUFF --- Randall Paul Allred, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Payton Louise Burgess, Bachelor of Science in Business Administration; Lozanne H. Calhoun, Master of Science; Corey Jefferies Farrell, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jacob S. Martar, Bachelor of Professional Studies; Samantha Leigh Van Veckhoven, Bachelor of Science; Catherine Ellen Wilkins, Bachelor of Science;

PLAINVIEW --- Cindy Nicole Beasley, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

PLUMERVILLE --- Phillip Matthew Bishop, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Youlonda Minette Chappell, Bachelor of Professional Studies; Emily Morgan Stobaugh, Bachelor of Science in Nursing; 

POCAHONTAS --- Rhonda Lea Foster, Master of Science ; Carla Sue Matthews, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Scott David Meier, Bachelor of Science; Regina K. Moore, Master of Science;

POLLARD --- Christal Marie Allmon, Bachelor of Professional Studies;

POTTSVILLE --- Amanda Jean Bewley, Bachelor of Science; Clinton Dwight Honey Bunker, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Benjamin Jacob Burkes, Associate of Arts; Brooke Elizabeth Chandler, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Tammie Louann Evans, Master of Liberal Arts; David W. Ezell, Bachelor of Science; Danny Lynn Love, Associate of Science in Nuclear Technology; Paige Dalayne McAnulty, Bachelor of Science, Cum Laude; Stephanie Renee Ross, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Laura Elizabeth Shingleur, Bachelor of Science in Nursing; Darla Deann Sparacino, Master of Science; Kyle Edward Turner, Bachelor of Arts; Brittnay Juliann Wallace, Bachelor of Science in Business Administration; Shawna Renee Whitbey, Master of Education; Alicia Chivers Woods, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

PRESCOTT --- Ebony Bionica Jordan, Bachelor of Arts;

QUITMAN --- Jessica Michelle Hall, Bachelor of Science;

RATCLIFF --- Brittany Raeann Brunson, Master of Education; Michelle Holloway, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Jami Nichole Melton, Associate of Science; Teigan Melina Neumeier, Bachelor of Professional Studies;

RAVENDEN SPRINGS --- Daryl Jordan Vandergriff, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

RISON --- Teddy Lynn Roberts, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Hunter L. Smith, Bachelor of Science;

ROGERS --- Darian Elise Blair, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Robert Lee Carper, Bachelor of Science in Business Administration; Chelsea Michelle Curtis, Bachelor of Arts; Kenneth Jeffrey Dobbs, Bachelor of Professional Studies; Amy Marie Gautier, Master of Education; Gina Honea, Master of Arts; Elizabeth Shaelynn Jones, Bachelor of Professional Studies; Douglas Branson Marley, Bachelor of Science in Business Administration; Asha Nicole Savell, Bachelor of Professional Studies; Alex Brett Woods, Bachelor of Arts;

ROLAND --- Steven B. Browning, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

ROSE BUD --- Allan Mitchel Ross, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

ROYAL --- Bradford Nicholas Sanders, Bachelor of Science;

RUDY --- James Christopher Jenkins, Bachelor of Science; Leah Christien Mitchell, Bachelor of Science, Cum Laude;

RUSSELLVILLE --- Marci LeAnn Aboul-Zelof, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Ashley Michelle Ackerman, Bachelor of Professional Studies; Selina Christina Adney, Bachelor of Science; Momoko Aizawa, Bachelor of Arts; Rashed Amer Sultan Mohammed Al Kaabi, Master of Science; Salem Ahmed Abdulla Sultan Alafreet Al Kuwaiti, Master of Science; Saif Salem Hamad Shemail Daen Al Rashedi, Master of Science; Salem Saeed Sulaiman Salem Al Shebli, Master of Science; Waleed Awad B Alatawi, Master of Education; Jalal Hussain M Albaqshi, Master of Arts; Khaleel Backroush Y Almaliki, Master of Arts; Ashley Rae Andrews, Bachelor of Arts; Chris Benard Anuszek, Bachelor of Professional Studies; Racan M Aqrabawi, Bachelor of Arts; Lisa Anette Artley-King, Bachelor of Arts; Morgan M. Austin, Bachelor of Science; Scott Lucas Axon, Bachelor of Science in Business Administration; Andrew Jared Baccus, Bachelor of Science; Christopher John Bailey, Bachelor of Science; Dustin Ryan Baker, Bachelor of Arts; Gaynell Nicole Baker, Bachelor of Science in Nursing; Samuel Joseph Baker, Bachelor of Arts; Sharon Elaine Baker, Bachelor of Fine Arts; Ralph Edward Barefield, Bachelor of Science; Michael Gregory Barker, Associate of Arts; Michael Thomas Barrett, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Sabra A. Bartlett, Master of Science; Andrea Dawn Barton, Bachelor of Science in Nursing; Lisa Bass, Bachelor of Science in Business Administration; Regina Alexandria Bates, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Cory S. Baxley, Bachelor of Science, Cum Laude; Kevin Ray Beirne, Bachelor of Music Education; Jeremy Wayne Bell, Bachelor of Professional Studies; Jessica Erin Bell, Bachelor of Professional Studies; Hanna Larissa Benn, Bachelor of Science; Ashley Lee Ann Bennett, Bachelor of Arts; Nishanth Goud Bharamanlapelli, Master of Science; Joshua Paul Bice, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Vicki Sue Bills, Bachelor of Professional Studies; Lyndsey Anne Bird, Bachelor of Science in Business Administration; Laura Sue Bishop, Bachelor of Science, Cum Laude; Timothy Michael Black, Bachelor of Professional Studies; Jennifer Lynne Blasingame, Bachelor of Arts; Tonya Renee Blaylock, Master of Education; Lacey Lee Faye Blevins, Bachelor of Science; Dan Boroughs, Master of Education; Anna Kathrine Bowles, Bachelor of Arts; Leah Dyan Brakefield, Associate of Applied Science, Magna Cum Laude; Deanna Kaye Brown, Bachelor of Arts; Joshua Brown, Bachelor of Science; Daniel W. Bullock, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; Dylan Michael Bunger, Bachelor of Science, Cum Laude; Cody Bernard Burns, Bachelor of Professional Studies; Arcenio Byers, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; Alene Grace Bynum, Educational Specialist; John Walter Cains, Bachelor of Arts, Cum Laude; Darcy Brett Calaway, Bachelor of Arts; Timothy Caldwell, Bachelor of Science; Christopher Alex Campbell, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Laura Kathryn Campbell, Bachelor of Science; Bethany Morgan Carmack, Bachelor of Science; Brittany Kay Cates, Bachelor of Science; Curtis Temple Chappell, Bachelor of Arts; Shih-Mei Chen, Master of Arts; Misty Lynn Chisum, Associate of Arts; Nichole Michelle Christensen, Master of Science; John A. Clarke, Bachelor of Arts; Lisa Marie Cochran, Master of Science; Katherine Laine Colling, Bachelor of Science; Victoria Gabrielle Costley, Bachelor of Science; Destranae Cotton, Associate of Arts, Cum Laude; Kelli Michele Couch, Bachelor of Science; Kelsey Ashlyn Coulter, Bachelor of Science in Business Administration; Drey Duran Craig, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude; Robert Douglas Crise, Master of Science; Sherri LaDawn Crow, Associate of Science; Kelly Leann Darby Bachelor of Arts; Amber Denise Davis, Bachelor of Science; Cailen Maria DeSalvo, Bachelor of Arts; Sheng Di, Bachelor of Science; Christian Slade Dillard, Associate of Arts; Ramsudan Man Singh Dongol, Master of Engineering; Rowdy Lynn Douillard, Bachelor of Science; Zach Daniel Draper, Bachelor of Science; Hua Duan, Master of Arts; Kera Marie Dukic, Bachelor of Arts; Ana Lesly Dunn, Bachelor of Professional Studies; David L. Dunn, Bachelor of Professional Studies; Vonda Lynn Dvorak, Master of Science; Norah Jeanne Dykema, Bachelor of Science; Robert Steele Edwards, Bachelor of Science; Gregory Tremain Ellis, Bachelor of Arts; Lindsey Leigh Ellison, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Xiomara Yamileth Estrada, Bachelor of Arts; Barbara Ann Falasca, Bachelor of Professional Studies; Sheng Fan, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Patricia Lynn Fernandez, Bachelor of Professional Studies; Alicia Jill Fields, Master of Education; Tommy James Fields, Master of Science;  Kenneth W. Finley, Bachelor of Science; Georgia Louise Fletcher, Master of Education; James Richard Freeman, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science Nuclear Technology; Jennifer Shree Frost, Bachelor of Professional Studies; Kenton D. Fry, Bachelor of Science in Business Administration; Cathryn L. Gaines, Master of Education; Ruixiao Gao, Bachelor of Science; Kevin Michael Garner, Bachelor of Arts; Martha Gaspard, Associate of Science; Jessie Amanda Darlene Goines, Bachelor of Science; Shelby Ann Gonzalez, Bachelor of Arts; Lance Gene Greathouse, Master of Science; Joshua Alan Green, Bachelor of Science, Cum Laude; Kenneth Paul Green, Bachelor of Professional Studies; Sarah R. Griffin, Bachelor of Professional Studies; Tambra K. Guarino, Bachelor of Professional Studies; Larissa Renee Gudino, Bachelor of Arts; Clara Rose Gumm, Bachelor of Professional Studies; William Craig Gunter, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Lacey Ken'na Gurien, Bachelor of Science; Lawana June Hamilton, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Jesse Don Hampton, Associate of Applied Science; Nicholas Rus Hancock, Bachelor of Arts; Silas Eugene Haney, Bachelor of Science; Cameron Lane Harding, Bachelor of Science; Kelsey Grant Harelson, Bachelor of Professional Studies; Nicholas Clay Harmon, Associate of Arts; Lisa Beth Harst, Bachelor of Arts; Gregory Allen Hatfield, Bachelor of Arts; Alec Blake Hemba, Bachelor of Science in Business Administration; Chadric Deon Henderson, Bachelor of Professional Studies; Michael C. Hendricks, Master of Arts; Matthew L. Henry, Bachelor of Science; Asha Rachael Hentschel, Bachelor of Science; Johnathan Royce Hentschel, Bachelor of Professional Studies; Jesse Phillip Higdon, Bachelor of Science, Cum Laude; Casey Nicole Higgs, Bachelor of Arts; Andrew Terry Highfill, Master of Education; Leslie Beth Hill, Bachelor of Science; Amy Michele Hindsman, Bachelor of Arts; Morgan Maxwell Hines, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude; Charlie Jasmine Hittle, Bachelor of Fine Arts; Theresa Kathyleen Holland, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Joseph Gilbert Hollis, Bachelor of Arts; Brittany Jaelle Holoien, Bachelor of Science in Business Administration; Jeremy Eugene Housdan, Bachelor of Professional Studies; Katia Lane Hudson, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Hannah Marie Huffman, Bachelor of Science, Cum Laude; Dustin Adam Huggins, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Timothy Ray Hughes, Master of Science; Adam Christopher Humphrey, Bachelor of Science; Irvin Humphrey, Bachelor of Science; Gretchen Rene Hunt, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Joe Thomas Hurley, Bachelor of Science; Suliana Cindy Hurtado, Master of Arts; Rahat Hussain, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Jessica Mei Chi Huynh, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Jennifer Lynn Jackson, Bachelor of Science; Sheila Renee Jacobs, Educational Specialist; Zachary David Jamell, Master of Education; William Joseph James, Master of Science; Joy Elizabeth Jarmon, Bachelor of Science in Business Administration; Zachary Lee Jenks, Bachelor of Science; Cheston Wayne Jennings, Bachelor of Science in Business Administration; Changkun Ji, Bachelor of Science in Business Administration; Alane Johnson, Bachelor of Arts; Brittany Danielle Eliza Johnson, Bach elor of Science; Kristin Michelle Johnson, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Matthew Kyle Johnson, Bachelor of Science; Matthew Troy Johnston, Bachelor of Science in Business Administration; Amanda Lea Jones, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science; Cynthia M. Jones, Bachelor of Science; Evelyn Ann Jones, Bachelor of Professional Studies; Linda Gail Jones, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Melissa E. Jones, Bachelor of Science in Business Administration; Rocky Linn Jones, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Sarah Joanne Jones, Bachelor of Science; Mary V. Judd, Master of Science; Stacy Summer Kanady, Bachelor of Science; William J. Keating, Master of Science; Sandra Marlene Keefe, Bachelor of Science; April Brooke Ketchum, Bachelor of Arts; Daniel Alexander Kratz, Bachelor of Arts; Kevin Andrew Krost, Bachelor of Arts; Katherine Elizabeth Kubler, Bachelor of Arts; Bethany JoAarron Lacy, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jie Lai, Bachelor of Arts; Alexander Martin Lake, Bachelor of Arts; Allison P. Lampert, Associate of Applied Science, Magna Cum Laude; Lea Ducusin Langford, Bachelor of Science; Savannah Noel Langford, Bachelor of Science in Business Administration; Jaclyn Michelle Larson, Bachelor of Science; Heather Diane Latham, Bachelor of Science, Cum Laude; Kendra Lee Lau, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Tamara Ann Laws, Master of Education; Dara Renee Leavell, Bachelor of Professional Studies; Ching-Wen Lee, Master of Arts; Yingxin Li, Bachelor of Science; Margaret Mary Link, Master of Education; Amanda Mary Linker, Bachelor of Arts; Zining Liu, Bachelor of Science in Business Administration; Colt Matthew Loehrs, Bachelor of Professional Studies; Cecily Ann Long, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Yen-Hui Lu, Master of Arts; Dust'n Dale Lunsford, Bachelor of Science; Amanda Michelle Lutz, Bachelor of Science; Kevin A. Lyons, Bachelor of Science in Business Administration; Zachary Keith Mabry, Bachelor of Science in Nursing; Justin Tyler Madeley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Joelle Paule Mafo Mbobnda, Master of Science; Keith Alan Mainhart, Bachelor of Science in Business Administration; Ashley Nicole Manning, Master of Science; Kristin Elaine Manos, Bachelor of Science; Kevin William Maradiaga, Bachelor of Science; Amy Melissa Martin, Master of Arts; Jarrod Antione Martin, Bachelor of Science in Business Administration; Ana Maritza Martinez, Bachelor of Arts; Ingrid Lisseth Martinez, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Marcela Varela Mascarenhas, Bachelor of Science in Business Administration; Marlena Joyce Mashburn, Master of Education; Kelli Nicole Mayer, Master of Education; Joshua Stephen McAlister, Bachelor of Science in Nursing; Ashley Diane McCool, Bachelor of Arts; Nickolaus Quinn McEntire, Bachelor of Science; Michelle Lee McGlothlin, Bachelor of Professional Studies; Jennifer Lynn McIntare, Bachelor of Science in Business Administration; Walter Brent McKinstry, Bachelor of Science; Jennifer Rose McNeely, Master of Arts; Anthony D. Middleton, Bachelor of Professional Studies; Heather Elaine Mitzel, Bachelor of Arts; Robert Howard Molden, Bachelor of Arts; Rachel John Stephen  Mollel, Master of Engineering; Tiphani Moon, Bachelor of Professional Studies; Clay Winfield Moore, Bachelor of Science; Marcus Albert Moreno, Master of Arts; Jamie Dawne Mosley, Bachelor of Professional Studies; Bobby Joseph Mullen, Bachelor of Science in Business Administration; Katie Brittain Mullins, Bachelor of Science; Eric Christopher Narcum, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Erica Fay Newman, Master of Science; Monica L. Nill, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Henry Alberto Nunez, Bachelor of Science in Business Administration; Chihiro Oishi, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Katelyn Faith Olson, Bachelor of Arts; Jack D. Osben, Bachelor of Arts; Nabil Oumimoun, Master of Science; Jo Ellen Paladugu, Bachelor of Arts, Cum Laude; Liang Pan, Bachelor of Science in Business Administration; Jana Marie Parker, Master of Science; Leslie Grace Parker, Master of Science; Kelby Levi Parks, Bachelor of Arts; Chad Parrish, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Robert Jordan Parton, Bachelor of Science; Vishal Patel, Bachelor of Science in Business Administration; Avinash Patibandla, Master of Science; Radmila Pavlova, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Alexander Alan Pipkin, Bachelor of Science in Business Administration; John T. Post, Master of Arts; Jacina J. Prater, Master of Arts; Caleb Bradley Pratt, Master of Science; Kenneth Joseph Price, Bachelor of Science in Business Administration; Benjamin Nicholas Protheroe, Bachelor of Arts; Zachary Austin Ramsey, Bachelor of Science; Benjamin Matthew Rawles, Bachelor of Science; Joshua Adam Reeves, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Christopher Thomas Rennie, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Christopher Lee Reynolds, Bachelor of Arts; Heather Alethea Rhodes, Master of Science; Dalana Gaye Rice, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Daniel Brennan Riedmueller, Master of Science; Deborah Leigh Riley, Bachelor of Science; Lillian Denise Rivers-Fries, Bachelor of Arts; Michelle Leann Roberson, Bachelor of Professional Studies; Tarren RheaLynn Roberts, Bachelor of Arts, Cum Laude; Tomas Franklin Rofkahr, Bachelor of Professional Studies; John Derek Rowley, Master of Arts; James Albert Ruiz, Bachelor of Arts; Lindsey Louise Rylee, Bachelor of Arts, Cum Laude; Mai Ryvlin, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Kenta Sakemi, Bachelor of Science in Business Administration; Carrie Deann Sanders, Bachelor of Arts; Corey Wayne Sanders, Bachelor of Arts; Ryan Christopher Scherff, Bachelor of Science; Traci Kaye Schlinker, Master of Art in Teaching; James Daniel Schneider, Bachelor of Arts; Alexis Roen Scrimshire, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Zachary Tyler Sellers, Bachelor of Arts; Jayne E. Sewell, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Tyler Don Sherrill, Bachelor of Arts; Nathan Thomas Shoptaw, Bachelor of Science; Jackie Marie Shoumaker, Bachelor of Arts; Patricia Gail Skinner, Bachelor of Science; Allie Rebekah Smith, Bachelor of Arts; April Renae Smith, Bachelor of Arts; William N. Snellings, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Kelsey Donell Snow, Master of Education; Susan Laney Spradlin, Bachelor of Arts, Cum Laude; Elizabeth Christine Starkey, Bachelor of Arts; Hope Rachelle Statham, Bachelor of Science; Alisha Marie Stephenson, Bachelor of Science in Nursing and Bachelor of Arts; Amanda Morgan Stoops, Bachelor of Science, Cum Laude; Thomas George Sullinger, Bachelor of Arts; Dustin M. Sullivan, Bachelor of Science; Yi Sun, Bachelor of Science; Holly Rene Sutterfield, Bachelor of Science; Desiree S.F Swain, Master of Arts; Salomon Elberto Sweatt, Bachelor of Arts, Cum Laude; Lauren Michelle Taylor, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Patricia Ann Temple, Bachelor of Professional Studies; Christopher Andrew Terrell, Bachelor of Science; Steven Blake Tew, Bachelor of Science; Brandon Joseph Thompson, Bachelor of Science; Hannah Emily Thompson, Bachelor of Science in Business Administration; Crystal Ann Thorpe, Bachelor of Arts; Jacob Christopher Tinnell, Associate of Arts; Sandra D. Tritt, Associate of Arts, Summa Cum Laude; Ju-Chen Tsai, Master of Arts; Joshuelle Brandon Tuesno, Bachelor of Arts; Susan Elizabeth Underwood, Bachelor of Arts, Cum Laude; Natsuki Uno, Bachelor of Arts, Cum Laude; Ana Velazquez, Bachelor of Science in Business Administration; Kimberly Renia Vines, Bachelor of Science; Jeffery Afton Vitols, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Shoko Wada, Master of Arts; Kegan Levi Walls, Master of Liberal Arts; Jeffrey Randall Walters, Bachelor of Science in Business Administration; Andrew Edward Ward, Bachelor of Science; Grant E. Watts, Master of Sci ence; Brandon Michael Weaver, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Ryan A. Weir, Bachelor of Science; Leslie Thomas Wetzel, Bachelor of Arts; Jordan Brittany Wiedeman, Bachelor of Fine Arts; Jared Tyrone Williamson, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Lindsey Nicole Wilson, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Loren Cecilia Wilt, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Todd Wade Winesburg, Bachelor of Arts, Cum Laude; Edward Lee Woods, Bachelor of Professional Studies; Robert Wayne Woods, Master of Science; Summer Latisha Wooten, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Brandon Troynell Wright, Master of Science; Amanda Paige Yazel, Bachelor of Arts; Mami Yuasa, Bachelor of Arts; Dan Zhao, Bachelor of Science in Business Administration; Longyue Zhou, Bachelor of Science; 

SAINT JOE --- Anthony Effery Elliott, Bachelor of Science; Katrina Lynn Wyatt, Bachelor of Arts and Associate of Arts;

SCOTT --- Jeffery Daniel Massanelli, Bachelor of Arts;

SCRANTON --- Amanda Beth Brewer, Master of Education; Lauren Renae Green, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Holly Ann Houston, Bachelor of Arts; Emily MeChele Nehus, Bachelor of Arts; Jeffrey Jacob Pickartz, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Joshua Caleb Rhinehart, Master of Arts; Kyle E. Wewers, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Jennifer Nicole Willbanks, Master of Science;

SEARCY --- Billy Justin Carson, Associate of Arts; Jacob Layne Cherry, Bachelor of Science; 

SHERIDAN --- Ashlyn Tess Carpenter, Bachelor of Science; Jacob Easley, Bachelor of Science in Business Administration; M'Leah B. Lindsey, Bachelor of Science in Business Administration; Cheryl Y. Maiorca, Master of Science; Eric Austin Shepherd, Bachelor of Science; Johni Beth Teague, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

SHERWOOD --- Jake Allen Brighter, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Holly Michelle Hall, Associate of Arts; La Keesha Jonte Murrill, Bachelor of Science in Business Administration; Carol Lynn Oldridge, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Nichole Turner Parks, Bachelor of Professional Studies; Brandon Cody Wood, Bachelor of Science and Associate of Science in Nuclear Technology;

SHIRLEY --- James Patrick Bailey, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Aalesha Deean Cartner, Bachelor of Professional Studies; 

SILOAM SPRINGS --- Jonathan Cecil Hoffman, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Ethan James Provost, Bachelor of Science in Business Administration; Travis Marion Stacy, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

SOLGOHACHIA --- Adam Joseph Andres, Bachelor of Science, Cum Laude; Kala Lee Burgener, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Bethany Rose Gunderman, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

SPARKMAN --- Joe Daniel May, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

SPRINGDALE --- Molly Nicole Bishop, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Lorena Mabel Calderon, Master of Arts; Rachel Kay Emerson, Master of Arts; Jessica Fields, Bachelor of Science; Erin Danielle Glover, Bachelor of Science; Quinton Edward Glover, Bachelor of Science; Cameron Andrew Little, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Kevin Neal Sbanotto, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Christopher Brian Simco, Bachelor of Science; Ronald Bryce Skelton, Bachelor of Science; Kimberly Michelle Stephens, Bachelor of Professional Studies; Samuel Robert Tinsley, Bachelor of Science; Seth Allen Wilson, Bachelor of Science and Bachelor of Arts; Hannah Kath'Leen Wright, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

STAMPS --- Jeremy Durand Merrick, Bachelor of Science in Nursing;

STAR CITY --- Samantha Kay Burkhart, Bachelor of Arts; Robin Lynn Redix, Bachelor of Professional Studies; 

STEPHENS --- Brett Micheal Arrington, Bachelor of Science;

SUBIACO --- Jessica Lynn Chatelain, Bachelor of Professional Studies; Hannah Lindsay Goetz, Bachelor of Science in Business Administration; Loren Michelle Schneider, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Bryan Anthony Snow, Bachelor of Science; Melissa Carol Wiggins, Master of Education; Lauren Michelle Williams, Bachelor of Science; Keri Leann Zimmer, Bachelor of Science;

TEXARKANA --- Mary Anna Louise Miller, Bachelor of Science, Cum Laude;

THORNTON --- Kyle Harris Key, Bachelor of Science;

TIMBO --- Ryan Colby Anderson, Bachelor of Science; 

TRASKWOOD --- Amanda Mae Holland, Bachelor of Professional Studies;

VAN BUREN --- Amanda Marie Clark, Bachelor of Science in Nursing; Hazel Leann Goines, Bachelor of Professional Studies; Baxter Clarence Hall, Bachelor of Arts, Cum Laude; Dustin Don Lee, Master of Education; Won Ki Lee, Bachelor of Science in Nursing; Jacob Earl Loving, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude; Julianne Mantooth, Bachelor of Science in Nursing; Krystle Smith, Educational Specialist; Whitley Danielle Taylor, Bachelor of Science in Business Administration; Ethan Ray Townsend, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Patti Ann Webb, Master of Science; Nathan Allen Williamson, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

VANDERVOORT --- Taylor Michael Lowrey, Bachelor of Science;

VILONIA --- Kyndall Brooke Brown, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Danielle Kristine Mann, Bachelor of Science; Dalton Blane Peek, Bachelor of Arts; Brittany Rene' Simmons, Bachelor of Arts;

WALDRON --- Joshua Adam Atchley, Bachelor of Science; Janet Leann Bynum, Master of Arts; Amanda Michelle Day, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Jacob Todd Pennington, Bachelor of Arts; Kristi Michelle Rippy Sigman, Master of Education; Seth Tyler Sikes, Bachelor of Professional Studies; 

WALNUT RIDGE --- Aaron Anson Abbott, Master of Science;

WEST HELENA --- Bernita Faye Glass, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

WESTERN GROVE --- Hunter Gibson Guynn, Bachelor of Science;

WHITE HALL --- Lauren Grace Anderson, Master of Science; Joshua Leopard Hesselbein, Bachelor of Science; David Mathew Merritt, Bachelor of Science in Nursing; Joshua M. Merritt, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Rachel Danielle Shipman, Bachelor of Arts;

WINTHROP --- Connie Elizabeth Mason, Bachelor of Science in Nursing;

WITTER --- Justin Adam Wilkinson, Bachelor of Arts, Cum Laude;

WOOSTER --- Angela Michelle Gadberry, Bachelor of Science in Business Administration; 

WYNNE --- Norma Jaclyn Blake, Bachelor of Science in Business Administration; Terrance Jamar Boykin, Bachelor of Arts; James Bryce Busby, Bachelor of Science; 

YELLVILLE --- Sayward Anne Bass, Bachelor of Science; Kimberly Annette Hinson, Bachelor of Arts, Cum Laude; Blake Allen Jefferson, Bachelor of Science; Kyle Winkelmann, Bachelor of Science; 

MOBILE, ALA. --- James-David Williams, Master of Science;

GILBERT, ARIZ. --- Christopher Michael Reese, Bachelor of Science in Business Administration;

SIERRA VISTA, ARIZ. --- Renee N. Forsyth, Master of Science;

TUCSON, ARIZ. --- Chelsea H. Evanoff, Bachelor of Professional Studies;

BENICIA, CALIF. --- Steven Quincy Sola, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude;

LANCASTER, CALIF. --- Laurel Patricia Bartholomew, Bachelor of Arts;

LONG BEACH, CALIF. --- Mannix Tautolo, Bachelor of Arts and Associate of Arts;

ORANGE, CALIF. --- Ryan Case Wilson, Master of Science;

SAN DIEGO, CALIF. --- Diane Holtz, Master of Arts;

SEASIDE, CALIF. --- Jeremy D. Haynes, Bachelor of Arts;

SIERRA MADRE, CALIF. --- Dannielle J. Owen, Bachelor of Science in Nursing;

WILMINGTON, DEL. --- Nathan Adriel Richardson, Master of Science;

GAINESVILLE, FLA. --- Hanna Leah Abozaid, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

LAKE WORTH, FLA. --- Rashmi Yennam, Master of Science;

LEESBURG, FLA. --- Whisly Nick Laurent, Bachelor of Arts;

OAKLAND PARK, FLA. --- Travis Dion George, Bachelor of Science;

ORLANDO, FLA. --- Deborah Michelle Wegener, Master of Science;

PORT ST. LUCIE, FLA. --- Karla Dawn Snow, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude;

ALPHARETTA, GA. --- Varsha Tummala, Master of Science;

LAWRENCEVILLE, GA. --- Patrick John Schellert, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; 

NORCROSS, GA. --- Pawan Kumar Vuppuluri, Master of Science;

ROME, GA. --- Kimberly Anna Rogers, Master of Science;

CHANNAHON, ILL. --- Melanie Anne Skocy, Master of Science;

MACOMB, ILL. --- Michelle Marie Kinney, Master of Science;

MORRISON, ILL. --- Adam Paul Fitzwater, Master of Science; 

MORTON, ILL. --- Laura Mae Farney, Bachelor of Arts, Cum Laude;

ROUND LAKE, ILL. --- Trevor James Salato, Master of Science;

INDIANAPOLIS, IND. --- Kimberly Denise Gilonske, Bachelor of Science; Matthew Harris, Master of Science;

PEOSTA, IOWA --- Melissa Jo Klinkhammer, Master of Science;

SPRINGVILLE, IOWA --- Jason Dirk Van Zee, Master of Science;
 
BEL AIRE, KAN. --- Gina Elizabeth Knauf Stewart, Master of Science;
 
OVERLAND PARK, KAN. --- Samuel John Vanhouten, Bachelor of Science in Business Administration; 
 
BOSSIER CITY, LA. --- Andrew Tyler Richards, Bachelor of Science;
 
LAKE CHARLES, LA. --- Kasey L. Batterton, Bachelor of Professional Studies;
 
MANDEVILLE, LA. --- Joshua Paul Ourso, Bachelor of Science, Cum Laude;
 
NEW IBERIA, LA. --- Cody Raymond, Bachelor of Professional Studies;
 
OPELOUSAS, LA. --- Violet Marie Adams, Bachelor of Arts, Cum Laude;
 
RIVER RIDGE, LA. --- Jeni Lou Farque, Bachelor of Science, Cum Laude;
 
OWINGS MILLS, MD. --- Darcie Lynne Sisler, Master of Science;

ALLSTON, MASS. --- Chikako Yamaki, Bachelor of Arts;

NORTHVILLE, MICH. --- Spoorthy  Kondapally, Master of Science; Umeshtharun Samala, Master of Science;

NOVI, MICH. --- Steven Joseph Hanlon, Master of Science;

COLUMBIA, MISS. --- Ledemus Trayshun King, Associate of Arts;

SOUTHAVEN, MISS. --- Emily J. Smith, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science;

STARKVILLE, MISS. --- Johnny D. Evans, Bachelor of Science in Business Administration; Nicholas James Ivone, Bachelor of Science;

FORSYTH, MO. --- Elizabeth Michelle DeWitt, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude;

KIRBYVILLE, MO. --- Jacob L. Dickey, Bachelor of Science; 

NEWBURG, MO. --- Robert E. Boswell, Bachelor of Science;

RIDGEDALE, MO. --- Nicole Seckington, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

BILLINGS, MONT. --- Kelly Anne O'Malley, Bachelor of Science in Nursing;

LAURENCE HARBOR, N.J. --- Melissa Ann Platt, Master of Science;

PLAINSBORO, N.J. --- Rajendra Varma Kolanuvada, Master of Science; Bharat Vyas Tummala, Master of Science;

SICKLERVILLE, N.J. --- James Matthew Ruiz, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

WOODBRIDGE, N.J. --- Keerthi Pathipaka, Master of Science;

SANTA FE, N.M. --- John Caldwell, Master of Science;

CAMERON, N.C. --- Kimberly Ann Gilbert, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

DENVER, N.C. --- Donna Marie Favre, Bachelor of Science in Nursing;

MANSFIELD, OHIO --- Kelly Allison Kossick, Master of Science; 

BOKOSHE, OKLA. --- Rachel Renee Harrelson, Bachelor of Science;

BROKEN ARROW, OKLA. --- John Michael William Moore, Bachelor of Professional Studies;

CACHE, OKLA. --- Holly Thomas, Master of Science;

JENKS, OKLA. --- Rachel Louise Munson, Bachelor of Professional Studies;

POCOLA, OKLA. --- Heather Rae Glaser, Bachelor of Arts;

POTEAU, OKLA. --- Rebekah Ann Doyle, Master of Science; James Christopher Smylie, Bachelor of Science; 

TULSA, OKLA. --- Stephan Micheal Bartlett, Bachelor of Science; Aaron Zachary Jordan, Master of Science;

WATSON, OKLA. --- Sara Ann Youngblood, Bachelor of Arts, Cum Laude;

HARRISBURG, PA. --- Sudhir Kumar Renigunta, Master of Science;

LADSON, S.C. --- Ololade Ahmed Lamina, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

VALE, S.D. --- Amanda Ann Knutson, Master of Science;

MADISONVILLE, TENN. --- Kathleen Michelle Jenkins, Master of Science;

MARYVILLE, TENN. --- Allison Elizabeth Bascle, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Erica Nicole Bascle, Associate of Arts;
 
AUSTIN, TEXAS --- Clarisa Marcee, Master of Science;
 
CARROLLTON, TEXAS --- Alexandra Doyle, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;
 
CROSBY, TEXAS --- Roxanna Palacios, Bachelor of Arts;
 
DALLAS, TEXAS --- Brian Matthew Irwin, Bachelor of Professional Studies;
 
DE KALB, TEXAS --- Britney Gillen, Bachelor of Arts;
 
DENTON, TEXAS --- Cory Apelahama Blair, Bachelor of Science;
 
EULESS, TEXAS --- My Dac Vuong, Master of Science;
 
FLOWER MOUND, TEXAS --- Michelle Yu, Bachelor of Arts;
 
FORT WORTH, TEXAS --- Angela Marie Nelson, Bachelor of Professional Studies; 
 
GARLAND, TEXAS --- Catherine Gayle Peca, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude;
 
GRAPEVINE, TEXAS --- Courtney Ann Howard, Bachelor of Arts, Cum Laude;
 
HARLETON, TEXAS --- Hope Renee Ridgeway, Associate of Science;
 
HOUSTON, TEXAS --- Kristina Antonette Mariswamy, Master of Arts;
 
IRVING, TEXAS --- Konda Reddy Atmakur, Master of Science; Sudeep Coppysetty, Master of Science; Pradeep Varma Datla, Master of Science; Praveen Kumar Reddy Kottam, Master of Science;
 
LUCAS, TEXAS --- Catelyn Pamela Fisher, Bachelor of Science in Business Administration;
 
MANSFIELD, TEXAS --- Shanda Lee Jimeson, Bachelor of Science, Cum Laude;
 
NEW BOSTON, TEXAS --- David Drew Mangus, Bachelor of Science in Electrical Engineering;
 
RED OAK, TEXAS --- Bobby A. Sullivan, Jr., Master of Science; 

RICHARDSON, TEXAS --- Chong Tao, Bachelor of Science in Electrical Engineering; 

RICHLAND HILLS, TEXAS --- Daniel Eugene Fiaccone, Master of Arts;

ROANOKE, TEXAS --- John Wesley Hartgraves, Bachelor of Science;

SAN ANTONIO, TEXAS --- Anthony Michael Baldwin, Master of Science; Myriam Elizabeth Miller, Master of Arts; 

SAN MARCOS, TEXAS --- Brianna Nichole Hennington, Bachelor of Arts;

TEXARKANA, TEXAS --- Allison Kay Loyd, Bachelor of Professional Studies;
 
PROVO, UTAH --- Erica Hope Snow, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;
 
BLACKSBURG, VA. --- Nicole J. Johnson, Master of Science;
 
RICHMOND, VA. --- Laura Janell Gonzalez, Bachelor of Arts;
 
DUPONT, WASH. --- Lacey Marie Mayer, Bachelor of Professional Studies;
 
FITCHBURG, WISC. --- Stephanie Lee Sanderson, Bachelor of Arts;
 
CASPER, WYO. --- Richard H. Shaw, Bachelor of Arts;
 
CHEYENNE, WYO. --- Larry Todd Palmer, Bachelor of Professional Studies;
 
SAO PAULO, BRAZIL --- Thabata Galvao Baptisteti, Bachelor of Science in Business Administration;

NANJING, CHINA --- Kaixiong Yang, Bachelor of Science;

SHANGHAI, CHINA --- Lei Shu, Bachelor of Science and Bachelor of Arts;

TAIYUAN, CHINA --- Feng Li, Bachelor of Science;

LONDON, ENGLAND --- Elizabeth Kay Sweetnam, Bachelor of Arts;

HYDERABAD, INDIA --- Manasa Ramisetti, Master of Science;
 
FUJIMINO, JAPAN --- Haruki Yada, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;
 
HANDA, JAPAN --- Risa Watanabe, Bachelor of Science;
 
HIGASHIOSAKA, JAPAN --- Miki Fuchigami, Bachelor of Arts;
 
HITACHI, JAPAN --- Asami Ohata, Bachelor of Arts;
 
IBARAKI, JAPAN --- Tomoko Urano, Bachelor of Arts;
 
KARIYA, JAPAN --- Shinichiro Harada, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

KAWAGOE, JAPAN --- Erika Kodera, Bachelor of Arts;

KAWASAKI, JAPAN --- Takuya Hashino, Bachelor of Science;

KUMAGAYA, JAPAN --- Shuto Haraguchi, Bachelor of Arts;

KUMAMOTO, JAPAN --- Saori Ikeda, Bachelor of Science;

MIWA-CHO, JAPAN --- Yuki Sugimoto, Bachelor of Science in Business Administration;

OKEGAWA, JAPAN --- Karinu Okuyama, Bachelor of Arts;

OSAKA, JAPAN --- Hiroshi Tsutsumi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

SAGAMIHARA, JAPAN --- Rie Minami, Bachelor of Science;

SAKADO, JAPAN --- Daisuke Ishii, Bachelor of Science;

SATSUMASENDAI, JAPAN --- Satomi Hayasaki, Bachelor of Science;

YAME-GUN, JAPAN --- Aoi Yamasaki, Bachelor of Science;

YOLOHAMA, JAPAN --- Ayumi Kanatani, Bachelor of Science;

RZESZOW, POLAND --- Anna Maria Baran, Master of Liberal Arts;
 
BERGEN, SWEDEN --- Henriette R. Ellingsen, Bachelor of Science in Business Administration;
 
BANQIAO, TAIWAN --- Hou-Ti Wan, Master of Arts;
 
SANCHONG, TAIWAN --- Bao-Bao Fong, Master of Arts;
 
TAIPEI, TAIWAN --- Hsiao-Ling Lin, Master of Arts.

]]>