Main content
Home University Arkansas Tech Announces 2018-19 Graduates

Arkansas Tech Announces 2018-19 Graduates

A student proudly holds a diploma over his head after receiving it in the graduation ceremonyImage of A student proudly holds a diploma over his head after receiving it in the graduation ceremony

The Arkansas Tech University Office of the Registrar has released a certified list of 2,338 degrees conferred upon students on the Russellville campus during the 2018-19 academic year.

The list includes graduates from the campus in Russellville with certificates as well as associate, bachelor, master, educational specialist and doctoral degrees.

Those who graduated with honors based upon cumulative grade point average --- Cum Laude (3.50-3.69), Magna Cum Laude (3.70-3.89) or Summa Cum Laude (3.90-4.00) --- are listed as such. Those students who completed the University Honors program are also noted.

The graduates from the Russellville campus of Arkansas Tech in Russellville for the 2018-19 academic year are:

ALEXANDER --- Aaron Jordan Brown, Bachelor of Science in Business Administration; Heather Canfield, Bachelor of Arts; Brianna Faith Davis, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Tate Gilbert, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude; Autumn Elizabeth Hurley, Bachelor of Arts, Ginger Nacole McEarl, Master of Science in Nursing; Tiffany Nicole Timbrook, Bachelor of Science;

ALIX --- Rustin Turner, Bachelor of Science in Electrical Engineering;

ALLEENE --- Mariah Dawn Parks, Bachelor of Arts;

ALMA --- Parker Jane Battles, Associate of Arts; Sarah Jo Bayird, Bachelor of Science and Associate of Arts; Brent Burden, Bachelor of Science and Associate of Arts; Alex Michael Clark, Bachelor of Science; Rebecca Lynn Dean, Master of Education; Kristin N. Edwards, Associate of Arts, Cum Laude; Ashlyn May Elliott, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Kendra Kay Flanagan, Associate of Arts; Jason Doyle Hensley, Bachelor of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude; Caitlin Valerie Hicks, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Peyton Seth Linker, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; Misty Lee Love, Bachelor of Applied Science, Magna Cum Laude; Ryan Matthew Pointer, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Patrick Alan Quarles, Bachelor of Professional Studies; Deidra Steele, Bachelor of Science in Nursing;

ALPENA --- Katrina Sims, Bachelor of Science;

ALTUS --- Elizabeth Ann Hardister, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Breanna Gail Hatchett, Associate of Arts; Kaylie Brooke Jones, Bachelor of Science and Associate of Arts; Elizabeth Ann Leding, Bachelor of Arts and Associate of Science; Melissa Ann Mayner, Bachelor of Arts, Cum Laude; Micha Thomas, Bachelor of Arts;

AMITY --- Kayla Gail Hill, Associate of Arts;

ARKADELPHIA --- Eboni Latrice Allen, Graduate Certificate; Kimberlee Nicole Reed, Master of Education;

ASHDOWN --- Asphen Diana Beard, Bachelor of Arts; Erma Nicole Rasheena Cantley, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Andrew Brady Day, Bachelor of Arts;

ATKINS --- Nicholas Glynn Bottoms, Bachelor of Science; Jordan Bailey Duvall, Bachelor of Science, Cum Laude; Rebecca Lynn Duvall, Associate of Arts; Alexandria Jane Garner, Associate of Arts; Jodah Storm Gibson, Bachelor of Science in Business Administration; James Craig Kendall, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Adley Hutton Kirchhoff, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Cum Laude; Zackary Kyle Loveless-Williams, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Bailee K. Maness, Bachelor of Science in Business Administration; Bryanna Caye Martin, Associate of Arts; Sarah Nicole Montjoy, Bachelor of Science, Cum Laude; Kaleb Zane Pyle, Associate of Arts; Bailey LeAnn Russell, Bachelor of Science; Anita Dawn Smith, Master of Science and Graduate Certificate; Justin Ode Stroud, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Britney R. Thompson, Bachelor of Arts, Cum Laude; Leigh Ann Trusty, Bachelor of Arts; Alexandra Webb, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Ty Keith Whitten, Bachelor of Science and Associate of Arts;

AUGUSTA --- Margaret Bonnyman Gregory, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

AUSTIN --- Heather Leann Franks, Master of Arts; Natalie Rene Moore, Master of Education; R.G. "Trey" Simmons III, Bachelor of Science in Nursing;

BATESVILLE --- Danielle N. Brazier, Bachelor of Professional Studies; Tarah Dannette Ervin, Master of Education; Kaila Brooke Hurley, Bachelor of Applied Science and Certificate of Proficiency; Meagan Beth Ivy, Bachelor of Science, Cum Laude; Jeanne Renee' Markowski, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Mason A. Neaville, Bachelor of Science;

BAUXITE --- Kaylee Nicole Lawrence, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Tyler Daniel Tarver, Associate of Arts, Cum Laude; Megan Elizabeth Thompson, Associate of Arts;

BEE BRANCH --- Dausen Garet Duncan, Master of Science;

BEEBE --- Justin Duke, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Zachary Linson, Bachelor of Science, Cum Laude; Caelyn J. Longing, Associate of Arts; Kallie Leighan Mendenhall, Bachelor of Science;

BELLA VISTA --- Ashley Lynette Chesshir, Associate of Arts; Cristine Diane Eubanks, Master of Arts; Donald Edward Greenwell IV, Educational Specialist; Jacob Lance Holly, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Cum Laude; Bobbie Jo Morris, Bachelor of Science in Nursing, Michelle Leigh Porter, Bachelor of Science in Nursing; Makayla Briann Stanphill, Associate of Arts; Morgan Nicole Vaughan, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

BELLEVILLE --- Lauren L. Davis, Bachelor of Science; David Charles DeGeus, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; John Wesley Derrick, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Audrey Ellen Dickey, Master of Education; Angela Jacklynn Rose, Bachelor of Science and Associate of Arts; David Willard, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Summa Cum Laude, University Honors;

BENTON --- Nathan Chamblee, Bachelor of Arts; Matthew Charles Gonzalez, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Corbin Michael Harvell, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Miranda Elizabeth Hughes, Associate of Arts; Nathan Thomas Humble, Associate of Arts; Jenna Layne Jamison, Bachelor of Fine Arts and Associate of Arts; Jasmine Marie Johnson, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Breanna Noelle Koos, Bachelor of Arts; Victoria Leigh Koos, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Charles Anthony McCormick, Bachelor of Science, Cum Laude; Karla Lee Ann Neathery, Doctor of Education; Davy Brian Nugent, Master of Science; Lindsey LeAnn Remow, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Austin James Sheridan, Bachelor of Science in Business Administration; Stacy Yvonne Smith, Educational Specialist; Lauren A. Thomas, Bachelor of Arts, Cum Laude; Sophia Ann Tilley, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Lucy Caroline White, Bachelor of Science; Cody Alan Williamson, Associate of Arts; Marcus D. Wilson, Bachelor of Science;

BENTONVILLE --- Paul Michael Bratcher, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Hannah Elizabeth Brown, Master of Science; Bailey Nicole Eiler, Associate of Arts; Cherish Folck, Bachelor of Science; Kari Hale, Master of Education; Kyle Joseph Iannazzo, Bachelor of Science in Business Administration; Mary Zada Jones, Bachelor of Science in Nursing; Jon Paul Laffoon, Educational Specialist; Olivia Mae Larimer, Bachelor of Science and Associate of Arts; Mercedes Lee Randall, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Tisha Marie Rhea, Master of Arts; Caleb Samuel Shoppach, Bachelor of Arts, Cum Laude; Brittany L. Timpe, Master of Education; Austin Raz White, Bachelor of Science in Business Administration; Mitchell Clayton Williams, Associate of Arts, Cum Laude;

BERRYVILLE --- Sara Johanna Edwards, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Rachel Marie Frank, Master of Arts; Rachael Anne Hendon, Bachelor of Science; Hunter Dean Rivett, Bachelor of Arts and Associate of Science, Cum Laude; Joanna Nicole Salazar, Associate of Arts;

BLYTHEVILLE --- Riley Witt Hickerson, Bachelor of Science in Business Administration;

BOLES --- Cory P. Peel, Associate of Arts;

BOONEVILLE --- Megan Rene Lynch, Bachelor of Arts; Morgan Elizabeth Osborne, Bachelor of Science; Crystina E. Palmer, Associate of Arts, Summa Cum Laude;

BRANCH --- Kristin Marie Hurt, Associate of Arts, Magna Cum Laude;

BRYANT --- Austin Blake Fisher, Associate of Arts, Cum Laude; Hunter Lawhon, Bachelor of Science; Laura Diane Mackey, Master of Arts; Corey A. Thorson, Associate of Arts;

CABOT --- Teryn Breann Beck, Bachelor of Science in Business Administration; Kevin Joseph Bontempo, Master of Science; Janna L. Gibson, Master of Education; Joshua A. Green, Associate of Arts; Bailey Scott Meador, Bachelor of Science; Kyle Garrett Petty, Bachelor of Science in Electrical Engineering; David Riley Proffitt, Bachelor of Science and Associate of Arts; Tyler Stephen Reed, Educational Specialist; Brandon Timothy Surdam, Bachelor of Science in Business Administration;

CALICO ROCK --- Narda Elaine Jarosz, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

CAMDEN --- Rasheiya Shamar Block, Bachelor of Professional Studies; Cara Chevon Bowie, Educational Specialist; Felecia Renea Johnson, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Kendall Jordan Jones, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Brandy Cecilin' Kendrick, Master of Science and Graduate Certificate; ChaLunda Nicole Shields, Certificate of Proficiency;

CARLISLE --- David Dwayne Herring, Associate of Arts; Wesley Eric Singleton, Associate of Science;

CASA --- Michael Caleb Anderson, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Summa Cum Laude;

CAVE CITY --- Shannon Leigh Coles, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

CECIL --- Shelby Lynn Lowrey, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science, Cum Laude;

CEDARVILLE --- Madeline Mae Michelle Carter, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Angela Sue Stout, Master of Arts;

CENTER RIDGE --- Ryan Andrews, Bachelor of Science; Allison Elizabeth Farley, Bachelor of Science; Austin J. Smith, Bachelor of Science;

CENTERTON --- Mattison Olivia Eddy, Bachelor of Science, Cum Laude; Delfina Moreno, Master of Arts; Trace Benton Skordal, Associate of Arts;

CENTERVILLE --- Heather Renee' Hottinger, Bachelor of Science; Kryslyne Lysette Pruitt, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

CHARLESTON --- Aaron Wewers Collier, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Haley Jae Crowley, Bachelor of Applied Science, Cum Laude; Kara Lindsay Greb, Associate of Business Administration; Allie Harrison, Bachelor of Professional Studies; Mallory E. Heft, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Richard Rankin, Bachelor of Science; Elizabeth Morgan Verkamp, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Gabrielle Young, Bachelor of Professional Studies;

CHARLOTTE --- Nicole Elizabeth Smith, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

CHERRY VALLEY --- Nathan Wade Morris, Doctor of Education and Educational Specialist; Kalina Destiny Smith, Bachelor of Arts and Bachelor of Fine Arts;

CLARKSVILLE --- Lindsey Ann Avlos, Bachelor of Arts, Cum Laude; Autumn Michelle Barto, Bachelor of Arts and Associate of Science; Stephen Earl Blackard, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Maria Guadalupe Carrillo-Medina, Associate of Arts; Jose A. Casas, Bachelor of Science in Business Administration; Elizabeth Dawn Chamberlin, Associate of Arts; Samantha Jean Christian, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Melissa Danielle Coffee, Bachelor of Arts, Cum Laude; Sarah Rae Cox, Bachelor of Science; Charles Randal Downen, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Sherry Lynn Downen, Bachelor of Science, Cum Laude; Karely Flores, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Emily Mechelle Goodman, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Lakin Renae Goss, Master of Education; Keaton Alan Graves, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude, University Honors; Remington Hawkins, Bachelor of Science; Steven Robert Hollowell, Master of Education; Maria Anita Hula, Bachelor of Science; James Michael Jeffers, Bachelor of Arts, Cum Laude; Stephen Kajdan, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Kyle Keefer, Bachelor of Arts and Associate of Science; Cederick James Lee, Bachelor of Professional Studies; Frederick Lee, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Sydne Rachel Lorfing, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Science, Cum Laude; William B. Maddox, Master of Education; Tanya Michele Makepeace, Master of Education; Erika Martinez, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Kelsey Dale Meek, Master of Education; Melanie Magen, Bachelor of Science; Anne Kristen Nelson, Master of Education; Tomas Jayson Nepivoda, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Paula Ober, Master of Education; Siddhi Rajesh Patel, Bachelor of Science, Cum Laude; Ayanna Resha Perry, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Tierney Paige Redding, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts, Cum Laude; Gavin Ambrose Alequin Richardson, Bachelor of Music Education; Candra D. Roberts, Bachelor of Science; Abigail Lee Sanders, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Lydia Sears, Bachelor of Arts; Sydney Nicole Stone, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Chloe Taverner, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Bethany Leanne Taylor, Bachelor of Science; Hunter Vickers, Bachelor of Science; Vanessa Villarreal, Bachelor of Science; Lindsey Zachery Whitecotton, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Cum Laude; Whitleigh Elizabeth Wilhelmi, Master of Education; Jonathan David Wyatt, Bachelor of Science, Cum Laude; Jared S. Young, Associate of Arts; Britni Kay Yount, Bachelor of Arts, Cum Laude;

CLINTON --- Blake Edward Baker, Bachelor of Science and Associate of Arts; Daniel James Beavers, Associate of Arts; Kathi Jo Branson, Master of Arts; Kennadee Maecee Warren Bright, Associate of Arts; Natascha Davis, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Joseph R. England, Master of Science; Caden Hickman, Bachelor of Science in Nursing; Blake Austin Ludwig, Bachelor of Science; Clarissa Nicole Rushing, Bachelor of Science, Cum Laude;

COAL HILL --- Deborah J. Shepherd Estep, Master of Education; Dominick Alex Tate, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude;

CONWAY --- Caly Lacy Elizabeth Allen, Master of Arts; Blake Blaylock, Master of Science; Callie A. Bruner, Bachelor of Science; Brenda Megan Burnett, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Violeta Camarillo, Master of Arts; Caitlin Blair Carty, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Katelien Ashley Clem, Associate of Arts; Drake Helm Cooper, Bachelor of Science; Amy Jo Dennie, Master of Arts; Dylan Foster, Bachelor of Science in Business Administration; Melinda Ann Fraser, Master of Arts; Brandi Nicole Clark Girley, Associate of Arts; Gary Griffin, Bachelor of Science; Keri A. Hanna, Master of Arts; JuCarla Michele Harper, Bachelor of Arts, Cum Laude; Malia DeShae Hernandez, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Carrie Lee Hillman, Bachelor of Science in Nursing; Jacob Lee Hillman, Bachelor of Arts; Aaron Scott Hoelzeman, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Magna Cum Laude; Skylar Genevieve Jauregui, Bachelor of Science, Cum Laude; Milo Deshawn Jefferson, Associate of Science; Charles Wayne Jennings, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Ricardo Kemp, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Sherry Nicole Kimbrell, Associate of Science, Magna Cum Laude; Valerie Ann Lambe, Bachelor of Science in Nursing; Jacob William Lampe, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Michael David Langley, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Traci S. Martin, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science, Magna Cum Laude; Kavanagh Cole McCoy, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Malynn McKay, Bachelor of Science, University Honors; Kianna F. Metcalf, Associate of Arts; Jace Weston Neuhofel, Associate of Arts; Douglas Ozanich, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Chelsea R. Nelson, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Brennen Cade Smith, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Kerrie Elizabeth Snyder, Bachelor of Science, Cum Laude; Emily Southerland, Bachelor of Science in Nursing; Amy Dianne Sprague, Bachelor of Arts; Hannah Christine Shellito-Standridge, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Jordin Taylor Stinnett, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Dakota Micheal Thomas, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Jamille Rogers Thomas, Master of Education; Tanner Jay Hoffman Thomason, Bachelor of Science in Nursing; Caitlen R'nae Topps, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Sarah Shirlene Trotter, Master of Education; Riley Renee Ward, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Kelsey Kaye Watson, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; William Ryan Mckinney White, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Marie Antoinette Whittle, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science; Kevin Anthony Yaklin, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

CORNING --- Ashley Nicole Catt, Master of Education;

CROSSETT --- Anthony James Boykin II, Educational Specialist; Dawn May Reed, Master of Science;

DAMASCUS --- Brittany Nicole Harmon, Bachelor of Science in Nursing;

DANVILLE --- Yasmine Ariel Baccam, Associate of Science, Cum Laude; Adam J. Brannon, Bachelor of Science; Melissa Stephanie Campos, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Easton Cane Carter, Bachelor of Science in Business Administration; Joseph Grant Cathey, Bachelor of Science; Trenton Wayne Cobb, Associate of Arts; Jessica Gutierrez Flores, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Cesar Hernandez, Associate of Arts, Cum Laude; Ronald Grant Laster, Bachelor of Science; Alisha D. Moad, Master of Education; Thomas Jeffery Spencer, Associate of Arts; Nathan Lamar Turner, Bachelor of Science and Associate of Arts; Shelby Elizabeth Walker, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude;

DARDANELLE --- Peyton Brooks Bowman, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Ameil LaTaye Brown, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Rodrigo S. Campos, Graduate Certificate; Joshua Alexander Childress, Bachelor of Arts; Chaz Keilyn Crowe, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Kortlin Nicole Cunningham, Associate of Arts; Jacob Paul Davis Sr., Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Kelly Rae Farris, Associate of Arts; Kody Farris, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Nicholas Jermain Hendrix, Bachelor of Arts; Alan Herrera, Bachelor of Science, Cum Laude; Luis Iracheta, Associate of Arts; Sydney Johnson, Bachelor of Professional Studies; Hannah Leigh Karnes, Bachelor of Arts; Christopher Alexander Kirby, Master of Education; Courtney Rose Kirby, Master of Education; Ryan Kane Kirkland, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Brooke Leanne Laughinghouse, Master of Education; Danielle Elizabeth Mans, Associate of Arts; Ashton N. Martin, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Saul Martinez, Associate of Arts, Cum Laude; Jesus Eduardo Mendez Avila, Bachelor of Science; Kristen Kay Merritt, Master of Science and Graduate Certificate; Samuel Ray Millard, Associate of Arts; Caitlyn Marie Moore, Associate of Science; Linda J. Newby, Master of Education; Heidi Brianna Osterdock, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Michael Jennings Pennington, Master of Arts; Julian Hunter Price, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Bailey Cheyenne Reynolds, Associate of Arts; Sherrie Sosa, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude; Gwendolyn Sowards, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science, Cum Laude; Lori Nicole Stokes, Master of Education; Yushia Thao, Master of Arts; Kristain Lee-Wayno Thompson, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Maegan Tygart, Bachelor of Science in Business Administration; Tyler Sammuel Visathep, Associate of Arts; Wendy Jo White, Master of Arts in Teaching; Lacy Jean Woods, Bachelor of Science, Cum Laude;

DE QUEEN --- Lacey Parson, Bachelor of Professional Studies; Austin Ford Tatum, Bachelor of Arts, Cum Laude;

DeVALLS BLUFF --- Adam Kincaid Alexander, Associate of Arts, Summa Cum Laude;

DECATUR --- Evan Eugene Owens, Master of Engineering; Ka-Ina Atalie Perez, Associate of Arts; Kelsey Pearl Robins, Master of Education;

DEER --- Casey Dawn Dean, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Alyssa Beth Hicks, Bachelor of Science, Cum Laude; Emily Wesselhoft, Bachelor of Science; Brandon Joe Willis, Bachelor of Science;

DELAWARE --- Erin Elizabeth Guerra, Bachelor of Science, Summa Cum Laude, University Honors; Samantha Yang, Bachelor of Science;

DELIGHT --- Meagan Marie Halcomb, Bachelor of Arts and Associate of Science;

DeWITT --- John M. Ullrich, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency;

DIERKS --- Luke Andrew Tollett, Bachelor of Science and Associate of Arts;

DONALDSON --- Caroline Alice Burnett, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

DOVER --- Chase Arthur, Bachelor of Science; Chareen Elizabeth Austin, Master of Education; Patrick Sean Brooking, Bachelor of Arts; Logan Scott Brown, Associate of Arts; Tiffany Meghyn Laine Chisum, Associate of Applied Science, Magna Cum Laude; Jessica Lynn Condley, Master of Education; Evia Lou Darter, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Clayton Scott Davis, Bachelor of Science; Cody Davis, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Remy Addison Easley, Bachelor of Arts and Bachelor of Fine Arts; Melanie Lynn Ewing, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Trey A. Fales, Bachelor of Science; Madalyn Elizabeth LeDon Ferren, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Hayley Nicole Freeman, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Rebecca Henderson, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Sydney Michele Hinkle, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Caitlyn M. Housley, Associate of Science, Magna Cum Laude; Cody Rose Katherine Hull, Associate of Science; Erica Denise Lackey, Bachelor of Science in Business Administration; Rachael LeeAnn Laffoon, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Baylee Jo Linker, Master of Science and Graduate Certificate; Richard Tyler Loughridge, Associate of Applied Science; Jason Christopher McGowan, Bachelor of Science, Cum Laude; Lakynn Nicole Noblett, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Cole D. Penry, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; James Robert Philpott III, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Lauren Renee Pipkin, Associate of Arts; Daniel Wayne Porter III, Bachelor of Science in Business Administration; Amber R. Regier, Bachelor of Science; Emily Dawn Roach, Master of Education; Robyn Ann Robbins, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Emily Hannah Roberts, Associate of Arts, Cum Laude; Kaytlyn Marie Rye, Associate of Arts; Christine Renee' Sain, Bachelor of Arts and Associate of Science, Cum Laude; Augustus Kolby Tillman Shields, Bachelor of Science; Terri Nicole Singleton, Associate of Arts; Katelyn Elizabeth Smallwood, Bachelor of Science in Nursing; Justin Kyle Smith, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Bachelor of Science, Associate of Science in Nuclear Technology and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Leann Elizabeth Smith, Associate of Arts; Kendel Ray Standridge, Bachelor of Professional Studies; Rebecca Stephenson, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude, University Honors; Garrett Blake Steuber, Bachelor of Science; Brooklyn Elise Taylor, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Cum Laude; Moriah Theriault, Bachelor of Arts; Austin Blake Thomas, Associate of Arts, Cum Laude; Dalton Britt Van Horn, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Desiree Nicole Wait, Master of Science and Graduate Certificate; Grace Allison Whorton, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Brendan Edgar Wiley, Bachelor of Science; Baleigh Williams, Bachelor of Science; Cara Williams, Master of Education;

DRASCO --- Luke Bradley Cornett, Bachelor of Science; Ian Wahlquist, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Summa Cum Laude;

EL DORADO --- Shanna Marie Calloway, Bachelor of Professional Studies; Ashley Davis, Master of Arts; Shannon J. Ellison, Master of Arts; Marcus Christopher Majied, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

EL PASO --- Jordan Lee Fulmer, Associate of Arts; Katie Marie Morris, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

ELKINS --- Chelsea Nicole Martin, Master of Science and Graduate Certificate;

EMERSON --- Janice Denise Ferguson, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

ENGLAND --- Brandon Daniel Bascue, Bachelor of Professional Studies; Larry Darnell Nellums, Bachelor of Arts and Associate of Arts;

ENOLA --- Landon Brown, Bachelor of Science in Electrical Engineering and Associate of Arts; Keelee Marie Cox, Bachelor of Science, Cum Laude; Ashlynn Marie Ellis, Associate of Arts; Jacqueline Simone Nakaloilani Smith, Bachelor of Science;

EUREKA SPRINGS --- Benjamin Bret Harris, Bachelor of Science;

EVERTON --- Madison West, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

FAIRFIELD BAY --- Timothy Sean Beirne, Master of Arts;

FARMINGTON --- Bryson Jonathan Duffy, Bachelor of Science; Paula Lynn Floyd-Faught, Doctor of Education; Audrey Rebecca Pike, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Brandon Pittman, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Scott William Schumacher, Associate of Science;

FAYETTEVILLE --- Sayed Fazle Kader Ahmed, Master of Science; Roland D. Bell, Master of Education; Marquis M. Caston, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Brianna Leann Center, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Sue Ann Chenault, Master of Education; Racheal N. Davis, Master of Education; Adam Delano DeLancey, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Peter Demaree, Bachelor of Science, Cum Laude; Jamie Christine Dennis, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jocelyn Flores, Master of Science and Graduate Certificate; Lawrence Gray Grisham, Master of Arts; Missy Hixson, Doctor of Education and Educational Specialist; Angela G. Keller, Master of Education; Amanda Ladish, Master of Arts; Richard Mathews, Bachelor of Science; Joseph Kellie McClung, Doctor of Education; Gayla S. Napier, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Daniel J. Plume, Master of Science; Bettye Joe Poole, Bachelor of Professional Studies; Emma Kate Scarbrough, Bachelor of Science; Jacob Lee Singleton, Bachelor of Arts; Ashley Nicole Welsh, Bachelor of Science, Cum Laude;

FLIPPIN --- Amber Jo Herron, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude;

FORDYCE --- Penny Reed McClendon, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

FORREST CITY --- Antonia J. Clinton, Associate of Science, Magna Cum Laude;

FORT SMITH --- Anna Rose Adams-King, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Tabitha Bailey, Associate of Arts; Tabitha Joy-Yu Bailey, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Business Administration; Lily Cao, Bachelor of Science; Emily Cecil, Master of Arts in Teaching; Patrick Nicholas Conrad, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Scott Cameron Conrad, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Christopher Lee Davis, Doctor of Education; Calvin Jose Espinoza, Associate of Arts; Ashley S. Farrish, Bachelor of Arts; Ruby Starr Feight, Master of Education; Rachael S. Foster, Master of Education; Emily Grace Geels, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Grant Martin Geisbauer, Bachelor of Science; Payton Mary Goins, Master of Arts; Zachary Charles Hakl, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Magna Cum Laude; Emily Paige Hamilton, Bachelor of Science; Sydnie Peyton Henson, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Jaelyn Lizette Herrera, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Meghan Herrlein, Master of Education; Ann Marie Elizabeth Hornung, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Brett Evan James, Bachelor of Science; Russel Anthony Alan Jones, Doctor of Education; Justin Deshawn Kinnard, Bachelor of Science; Drake David Lee, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Kayla Nicole Ludgood, Master of Education; Amy Bucher Manley, Doctor of Education; Hunter Nicole Martin, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Misty Dawn Minor, Master of Arts; Corey Rush Montgomery Jr., Bachelor of Science and Associate of Arts; Caylon Kendall Mustiful, Associate of Applied Science; Benjamin Joseph Neumeier, Bachelor of Science; Alex Phetchareun, Bachelor of Science in Nursing; Tiquana Q. Philpott, Bachelor of Professional Studies; Andrew Edward Rideout, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Devin Tyler Rogers, Bachelor of Professional Studies; Abby Saviers, Master of Education; Austin Michael Sevier, Bachelor of Science; Alexander Sharum, Associate of Arts, Cum Laude; John Michael Sisco, Bachelor of Arts and Bachelor of Science, Cum Laude; Lauren Ashley Smith, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Meagan Anne Thompson, Master of Education; Megan Ruth Tucker, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Olivia Hanna Vinson, Bachelor of Science in Business Administration; Reid Austin Wheeler, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Tarshawn Khiry Whitehead, Bachelor of Science;

FOX --- Dakota Wyatt Gipson, Bachelor of Arts; Martha Marie Goins, Bachelor of Professional Studies;

GARFIELD --- Courtney Renee Christensen, Associate of Arts; Mary Elizabeth Coonce, Bachelor of Science in Nursing; Malory Dawn Dove, Bachelor of Arts, Cum Laude;

GENTRY --- Theresa Lorraine Flesner, Master of Education; Brian Harrison Little, Master of Education;

GLENCOE --- Christina Marie King, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude;

GLENWOOD --- Darren L. Horn, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Johnny Zamorano, Bachelor of Arts;

GRADY --- Alan J. Mejia Santana, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Jason L. Williamson, Doctor of Education;

GRAVETTE --- Kristen Leigh Hoogshagen, Bachelor of Science in Business Administration; Julia King, Bachelor of Professional Studies;

GREEN FOREST --- Ashleigh Lynn McCullough, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Brianna Elaine Walker, Bachelor of Arts;

GREENBRIER --- Joshua David Bengston, Bachelor of Science; Katti Diane Bowen, Doctor of Education; Kara Michelle Brooks, Bachelor of Science in Nursing; Kimberly Dawn Collier, Master of Arts; Audrey Fox, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude, University Honors; Heather Lynne Hartness, Bachelor of Science in Nursing; Brittney A. Kuykendall, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Morgan Christina Madalone, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Levi Wade McGarry, Associate of Applied Science; Grace Rice, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Tanner Stewart, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Brandon Tyler Strange, Bachelor of Science;

GREENWOOD --- Nikala Dori Lynn Bacon, Associate of Arts; Erica Ashton Brakefield, Bachelor of Science; Jacob Clay Freeman, Associate of Arts; Wesley Ryan Herman, Bachelor of Arts; Dillon Hunter Johnston, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Kyler Scott Keddie, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Taylor McKenzie Lamberson, Associate of Arts; Abigail Marie Moore, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Garrett Andrew Plummer Napier, Associate of Arts, Cum Laude; Preston Alan Self, Master of Arts; Maggie Elizabeth Silva, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Cum Laude; Samuel Snodgrass, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude, University Honors; Macy Webb, Bachelor of Science in Nursing, University Honors;

GREERS FERRY --- Michelle E. Davis, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

HACKETT --- Kayln R. Pugh, Master of Education;

HARRISON --- Makaya Rhea Baker, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Shelby Kyle Baugh, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Jessie Cecil, Bachelor of Science in Nursing; Drew Landon Curtis, Bachelor of Arts; Zachary Garrett Deakins, Associate of Arts; Simon Isaac Everett, Bachelor of Science and Associate of Arts; Dakota Joe Gilley, Bachelor of Science and Associate of Arts; Carson Alexander Jenkins, Bachelor of Arts, Cum Laude; Kyle West Mallett, Doctor of Education; Leslie Brooke Malone, Bachelor of Science in Nursing; Shelby Nichole McMahen, Associate of Arts; KayLee Breann Methvin, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Jettie L. Parnell, Bachelor of Science; Elizabeth D. Presley, Bachelor of Arts, Cum Laude; Bradley Scott Riley, Bachelor of Science in Business Administration; Grace Elizabeth Roberts, Bachelor of Arts and Associate of Science; Cody B. Snook, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Gregory Lee Garrett Stacy, Associate of Arts; Charity Dawne Taylor, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Cody Craig Taylor, Associate of Arts; Sydney Nicole Thompson, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Abby Danielle Webb, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

HARTMAN --- Shelby L. Chronister, Bachelor of Science; Jessica Layne Pipkins, Master of Education; Karly Brooke Williams, Bachelor of Arts and Associate of Arts;

HARVEY --- Amelia McCafferty-Williams, Master of Arts in Teaching;

HATTIEVILLE --- John Michael Beck, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Hannah Kordsmeier, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Morgan Denise Raper, Bachelor of Science; Elizabeth Nicole Rigsby, Bachelor of Arts and Associate of Arts;

HAVANA --- Sofea Joan Aleman, Associate of Arts; Debra Charvat, Master of Education; Courtney Danielle Miller, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Courtney Danielle Miller, Summa Cum Laude; Blake Austin Morgan, Bachelor of Arts;

HEBER SPRINGS --- Andrew Wayne Adcock, Bachelor of Science and Associate of Arts; Cody Blaylock, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Kaitlyn Nicole Bradke, Bachelor of Science, Cum Laude; Micah Gentrey Dew, Bachelor of Arts; Bridget Elizabeth Everett, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Matthew Aaron Parker, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Kelli Rawls, Bachelor of Science; Adrianna Dawn Simmons, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Judson Levi Smith, Bachelor of Science;

HECTOR --- Heather Nicole Chenowith, Bachelor of Science; Jessica Marie Dunkle, Educational Specialist; Braden Tyler Gililland, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Jack Willis Mackey, Bachelor of Science; Haylee Elle Marie Nabours, Bachelor of Science; Karlee Diane Rudder, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Victoria Brooke White, Bachelor of Arts;

HENSLEY --- Kandiace A. Keith, Master of Science and Graduate Certificate; Cari Ann Long, Bachelor of Science in Nursing;

HERMITAGE --- Mistie Lynn McGhee, Educational Specialist; Lane Ford Richard, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude;

HIGDEN --- Jared Mathis House, Bachelor of Science;

HIGHLAND --- Lana Marie Bunting, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

HINDSVILLE --- Kiersten Leighan Embry, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Samuel Duane Melson, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Sidney Brooke Villines, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

HOPE --- Bridget Breeanna Butler, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude; Hunter Howard, Bachelor of Science; Lakyn Nicole Kidd, Bachelor of Arts; Demechia A. Rowe, Graduate Certificate; Thelma Nicol Sutherland, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency, Magna Cum Laude;

HOT SPRINGS --- Cameron Whittington-Keith Anderson, Bachelor of Arts; Michael Anthony Bays, Bachelor of Music Education; Sarah Christian Bearden, Bachelor of Science in Business Administration; Joshua L. Broadway, Master of Arts in Teaching; Casey Jaye Burch, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Samantha Pearl Burks, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Hannah Caple, Bachelor of Science; Skyler Mckay Cox, Associate of Arts; Corey R. Curran, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Magna Cum Laude; Amanda Friedl, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Devin M. Hannah, Bachelor of Science; Kirandeep Kaur, Bachelor of Science; Fredrick Kolp, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Melissa Nicole Elizabeth Lewis, Bachelor of Music Education; Noah James Limbaugh, Bachelor of Science; Pacia Marie Markle, Bachelor of Arts; Jacqueline Michelle Melendez, Bachelor of Science in Nursing; Farrah Brooke Murders, Master of Arts; Amanda Lee Pannell, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Phoenix Popow, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Malory Diane Pratt, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Braden Tyler Rather, Bachelor of Science in Business Administration; Rachel Elizabeth Reeves, Master of Arts; Christopher M. Robertson, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Landen Rossini, Bachelor of Science; Melinda Margaret Salloukh, Doctor of Education; Josie A. Parks, Bachelor of Applied Science and Certificate of Proficiency, Summa Cum Laude; Samuel Loyd Scott, Bachelor of Science and Associate of Arts; Keaston Trevon Thomas, Associate of Arts; Jacob Michael Tillman, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Magna Cum Laude; Crystal Leigh Tosh, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Tyler Andrew David Tuskey, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Kelly Erin Walters, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

HOT SPRINGS VILLAGE --- Kimberly Marie Cannon, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Dana Ramsey, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

HOUSTON --- Danny Paul Bentley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

HUNTINGTON --- Jennifer Renee' Brunson, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Magna Cum Laude;

HUNTSVILLE --- Candra Leigh Brasel, Doctor of Education; Kimber Davidson, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Skylar Austin Allen Fowler, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Montana Scout Keller, Bachelor of Arts; Avery Logan, Bachelor of Science; Kayla May Smith, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

JACKSONVILLE --- Tucker Green, Associate of Arts; Natari Cherrell Irvin, Bachelor of Professional Studies; Kaitlyn Michelle Kelly, Bachelor of Science; Henry Wallace Kleckley III, Master of Arts; Hannah Morris, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Jason E. Newman, Bachelor of Professional Studies; Jayson Andrew Simmons, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Javaya Denise Tramble, Bachelor of Arts; Brianna D. Wilson, Bachelor of Arts and Associate of Science;

JASPER --- Peyton Don Clark, Bachelor of Arts; Benjamin Grice, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jaimie Lee Grice, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

JONESBORO --- Jackie Lee Dotson Jr., Master of Science; Leah Audrey Hill, Master of Science; Dara Jane Honeycutt, Master of Arts; Reilee Arkulary Jones, Educational Specialist; Rebecca Ward Kruizenga, Master of Education;

KINGSTON --- Cody Layne Cardon, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Garrison Lee Phillips, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

KNOXVILLE --- Dustin Isaac Lee Lovell, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Allissa Gail Wicker, Master of Arts;

LAMAR --- Brandon Michael Baker, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Miranda Byers, Bachelor of Arts; Carly Renee Copeland, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Cupashia Dyni Covey, Bachelor of Arts, Cum Laude; Michael Aaron Dollar, Bachelor of Science; Abby Danielle Elam, Bachelor of Science; Caitlin Nicole Gilmer, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; John David Gilmer, Bachelor of Science in Business Administration; Madison Paige Grover, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Brian Scott Hale, Bachelor of Arts; Hannah Jo Hatchett, Associate of Arts; Thailer Danielle Hughes Hogrefe, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Morgan Breanna Jacobs, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Eric Avery James, Bachelor of Science; Alexis Josie McCarley, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Paige Elisabeth Miller, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Cum Laude; Roseanne Mahdi Nammari, Bachelor of Arts; Elizabeth Nichols, Master of Education; Stephane Virginia Rogers, Associate of Arts; Sarah Elizabeth Selby, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Elizabeth A. Snyder, Master of Science; Thomas Richard Stephenson Jr., Master of Arts; Kurklynn Renee Tucker, Associate of Arts; Joanna Marie Wood, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Jason S. Young, Master of Education;

LAVACA --- Abigail Marie Few, Associate of Arts, Cum Laude; Tanner D. Graham, Bachelor of Science; Brandi Lynn Green, Master of Education; Melissa Jean Irby, Master of Education; Cierra Cheyenne Martin, Bachelor of Arts; Daniel Douglas Romo, Master of Science; Erica LeAnn Schuster, Bachelor of Science; Lori Ann Spinato, Bachelor of Science in Nursing;

LEACHVILLE --- Shanice L. Shuman, Bachelor of Arts;

LEOLA --- Savannah Nicole Klais, Associate of Arts, Magna Cum Laude;

LESLIE --- Dalton Lee Brock, Master of Arts; John Patrick Cates, Bachelor of Arts, Cum Laude; Bailey Brook Griffin, Bachelor of Arts; Katherine Ashley Rodgers, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Courtney Nicole Smith, Associate of Arts, Cum Laude; Samantha Mae Williams, Bachelor of Science; Kenneth Ray Woolf Jr., Bachelor of Arts and Associate of Science;

LINCOLN --- Ronald Gene Davis Jr., Bachelor of Professional Studies;

LITTLE ROCK --- Michael R. Alonso, Master of Arts; Drayton Anderson, Bachelor of Arts; Jerry "Jay" Lee Anderson Jr., Bachelor of Arts; Cameron Aviles, Bachelor of Science in Nursing; Errion Rashaad Bell, Associate of Arts; Samuel Stephen Breeding III, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Magna Cum Laude, University Honors; Wynter Aiel Hesson Bresaw, Bachelor of Arts; Robert Blake Burks, Associate of Arts; Gary Burton Jr., Bachelor of Arts; Kaylee Madison Butler, Bachelor of Science and Associate of Arts; Joshua Paul Carter, Bachelor of Science in Business Administration; Tawanda Lashell Cochran, Bachelor of Applied Science and Certificate of Proficiency, Cum Laude; Malik Deshawn Corley, Associate of Arts; Audrey Kay-Denise Fitts, Bachelor of Science and Associate of Science, Cum Laude; Amy Marie Frets, Master of Science; Dorothy M. Ghant, Bachelor of Professional Studies; Tajuana Lashea Glason, Master of Arts in Teaching; Jacob Frederick Grothe, Associate of Arts; Alexander Foster Harper, Master of Arts; Angela Hernandez, Bachelor of Science; Carolina Hernandez, Associate of Arts; Anna Caihua Skinner Holt, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Jaylon R. Jones, Bachelor of Arts; Jennifer D. Lovell, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Samuel James Lynch, Associate of Arts; Mary Massirer, Bachelor of Arts; Michael D. McClendon, Bachelor of Science; Kameron M. Means, Bachelor of Arts; Chandler Miller, Bachelor of Science; Christopher L. Miller, Master of Science; Rebecca Mitts, Bachelor of Science; Celeste W. Molsbee, Master of Education; Kailey A. Nagle, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Felecia Louise Newkirk, Master of Science; Nathaniel Palmer, Bachelor of Science in Business Administration; Jordan Paige Profit, Bachelor of Arts; Paige Marie Rotenberry, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Hampton N. Roy, Master of Arts; Brandon Christopher Smith, Master of Science; Karmen Lashae Stephens, Bachelor of Science; Robert Marshall Warner, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Chloe Kharmella Ebah Washington, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Brooke Madison Whatley, Bachelor of Science in Business Administration; Molly Whittenburg, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Josie Wine, Bachelor of Arts; Marshall Neely Young, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science;

LONDON --- Maegan D. Anderson, Bachelor of Arts; Angel Rene Beavers, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Sierra Slaten Berg, Bachelor of Fine Arts, Cum Laude; Tyrus R. Chaknine, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Erin Marie Cochran, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Lisa Renae Collins, Master of Education; Heather Ferguson, Bachelor of Science; Ashlynn Taylor Hall, Bachelor of Science; Blake Alan Lynch, Bachelor of Science, Cum Laude; Benjamin G. Martin, Bachelor of Arts; Cheyenne Lea Martin, Bachelor of Science in Business Administration; Tangela Patton Melton, Bachelor of Science in Nursing; Wyatt Sterling Mosher, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Cum Laude; Ashlyn Brooke Rice, Bachelor of Arts; Madison Nicole Roberts, Associate of Arts; Naomi Lanora Sanders, Bachelor of Science, Cum Laude; Matthew J. Sims, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Angela Marie Sperry, Bachelor of Science, Summa Cum Laude;

LONOKE --- Nelson Jernard Brown, Bachelor of Science and Associate of Science; Charley Jo Chesney, Associate of Arts, Cum Laude; Lauren Henderson, Master of Education; Tyler Alexander Hughes, Bachelor of Science and Associate of Arts; Jeffrey Hunter Sebren, Associate of Arts;

LOWELL --- Jean Nicole Bergeron, Bachelor of Science in Business Administration; Valerie Estella Hanna, Master of Arts; Sabrina Hughes, Associate of Arts; Matthew E. Mangin, Certificate of Proficiency; Christopher D. Mueller, Master of Education;

MABELVALE --- Joellen Carol Dettra, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Nasasha D. Worthy, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

MAGAZINE --- Dalton Lee Haller, Associate of Arts; Justin Bo Hibbs, Associate of Arts; Crystal Diane Strain, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

MAGNOLIA --- Shannon Marie Core, Bachelor of Professional Studies;

MALVERN --- Nathaniel Blake Kitchens Howard, Bachelor of Science; Emily Grace Knight, Bachelor of Arts, Cum Laude; Jamari L. McCollum, Associate of Arts; Maranda Alene Sulton, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts;

MAMMOTH SPRING --- Tyler Savage, Bachelor of Science, Cum Laude;

MANSFIELD --- Angela K. Jones, Master of Education; Jordan Noelle Watford, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Malinda Gail Wesley, Master of Arts;

MARION --- Renata Danielle Bryant, Doctor of Education;

MARSHALL --- Daniel A. Griffin, Bachelor of Science;

MAUMELLE --- Corry M. Adams Jr., Master of Science; Evan Jozef Maria Backers, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Haley Grace Beaver, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science; Hannah Rose Coffee, Bachelor of Arts; Kimberly Renee Edmondson, Master of Arts; Valencia M. Essel, Educational Specialist; Stephen DeWitt Harris II, Bachelor of Science, Associate of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Hampton Hasek, Bachelor of Arts; Zack Holt, Bachelor of Science; William R. Hopkins, Bachelor of Science in Business Administration; Samuel David Leek, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Candies Camille Warren, Bachelor of Science in Nursing; Sherman A. L. Whitfield, Doctor of Education; Sonya Walker Whitfield, Doctor of Education;

MAYFLOWER --- Justin Anthony Bailey, Associate of Arts; Ramie Elizabeth Harrison, Bachelor of Science in Business Administration; Colton Nash, Bachelor of Science and Associate of Arts; Michael Reid Post, Master of Science; Faith Gabrielle Randles, Bachelor of Arts; Janesha Lashell Walker, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts;

McCASKILL --- George Hadden Hill, Bachelor of Science;

McCRORY --- Tiffany Nicole Needham, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

McGEHEE --- Tawayia J. Jackson, Bachelor of Arts;

McRAE --- Christopher Lee Nail, Doctor of Education;

MENA --- Justin Castor, Bachelor of Science; Talyssa Kaye Fretz, Bachelor of Professional Studies; Amanda C. Johnson, Master of Education; Jami Miller, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science; Megan Moon, Bachelor of Science; Kristen Michelle Pounds, Bachelor of Science and Associate of Arts; Cassie LaRae Powell, Bachelor of Professional Studies; Seth H. Puckett, Bachelor of Arts; Ashley Purtell, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Marilyn A. Winger, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Dennie Shawn Youngblood, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

MONTICELLO --- Lauren Kemmer Carter, Master of Arts; Kaitlynn Nichole Harris, Bachelor of Arts; David Payton Miller, Master of Science; Kim Wilkerson, Educational Specialist;

MORO --- Bryan DeVante' Allen, Associate of Arts;

MORRILTON --- Katelyn Alexis Alzate, Bachelor of Science; Lorraine Brown, Master of Science; Brandon Devon Crafton, Bachelor of Arts; Sarah C. Croswell, Master of Arts; David R. Ford, Bachelor of Science; Matthew Aaron French, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Philip Daniel Gottsponer, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Zackary Griffin, Master of Science; Angel Renee Harper, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Hannah Louise Hartman, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Joshua Martin Irwin, Bachelor of Arts; Lyndsey Jones, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Paige Spears Kordsmeier, Bachelor of Science; Zachary Carl Lentz, Bachelor of Science; Logan Rashad McDaniel, Associate of Arts; Jason Don Phillips, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Andrew Shipp, Bachelor of Science in Nursing; Morgan Lynette Vaughn, Bachelor of Arts, Cum Laude; Luke Edward Williams, Bachelor of Science; Shelby Taylor Williams, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; William Jordan Wright, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude;

MOUNT IDA --- LeeAnne Lynn Levering, Bachelor of Arts; Callie Teal Van Horn, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

MOUNT JUDEA --- Payton Craig Bryant, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Calvice Casey, Bachelor of Science, Cum Laude; Alexander Wayne Dye, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Alexander Wayne Dye, Summa Cum Laude; Jonathan Bailey Hefley, Bachelor of Science in Nursing;

MOUNT PLEASANT --- Lindsey Elizabeth Johnson, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

MOUNT VERNON --- James R. Dement, Bachelor of Science; Lindsey Diane Greenup, Bachelor of Science;

MOUNTAIN HOME --- Brooke D. Barger, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; James Carpenter, Associate of Applied Science; Coleson V. Cowart, Bachelor of Science; Logan Taylor Duch, Bachelor of Music Education; Kelsey Lynae Gonzalez, Bachelor of Arts; Cheryl Lynn Human, Master of Arts; Abigail Marie Plumlee, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science; Carson White, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

MOUNTAIN PINE --- Michelle L. Berg, Bachelor of Professional Studies; Thea Annette Deaton, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Alexis Ray-Ann Huff, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude;

MOUNTAIN VIEW --- Adam L. Callahan, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude; Kristina Marie Jennings, Bachelor of Science; Clara Nicole Salazar, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Michael Lance Ward, Bachelor of Science and Bachelor of Science in Electrical Engineering;

MOUNTAINBURG --- Kylie Jeanine Ladd, Bachelor of Science in Business Administration;

MULBERRY --- Wessley Ray Cone, Associate of Applied Science; Callie Danielle Pratt, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

NASHVILLE --- Matthew Cade Carver, Bachelor of Science and Associate of Arts; Kelsey Simmons, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Bailey Mechelle Walls, Bachelor of Science; Benjamin H. Worthington, Bachelor of Science;

NEW BLAINE --- Peggy Renee Clevenger, Master of Liberal Arts; Seth Garrett Siebenmorgen, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude;

NORFORK --- Edward Duane Potts II, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude;

NORMAN --- Seth Coltin Powell, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude; David Jason Whitaker, Master of Education;

NORTH LITTLE ROCK --- Samantha Anais Adkins, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science, Cum Laude; J'Quan Malique Brammer, Associate of Arts; David Jacob Calvert, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Regina Conway, Bachelor of Professional Studies; Noah Patrick Delashaw, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Ashley LaRae Edwards, Associate of Arts, Cum Laude; Jessica Lynn Ellis, Master of Science; Michael Allen Faulkner, Bachelor of Professional Studies; Chantel Fitts, Bachelor of Professional Studies; Chloe Merswazy Madison Fitzgerald, Bachelor of Science and Associate of Arts; John Joseph Fitzgerald, Bachelor of Science in Business Administration; Russell Deondre Fulks, Bachelor of Arts; Sabrina Jade Gaines, Bachelor of Science, Cum Laude; Trevor Collin Gould, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Mary Lachelle Harris, Bachelor of Professional Studies; Haden Marshall Hawkins, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Chloe Lee-Anna Hicks, Associate of Arts; Gabriel D. Jackson Sr., Doctor of Education; Carmen Jacobson, Bachelor of Science in Nursing; Elayna Danielle Antonia Lambert, Associate of Arts; Brandilyn Elizabeth Miller, Bachelor of Science in Nursing; Rachel Lorraine Moore, Associate of Arts; William Zachary Nance, Master of Arts; Brooklynne Nichole Rainey, Associate of Arts; Luke Everette Rhoden, Associate of Arts; Caleb Patrick Scott, Associate of Arts; Billy Stacy, Bachelor of Arts; Heather Nicole Theodore, Master of Arts; Craig Anthony Tyson, Master of Arts; Esther R. White, Master of Education; Jada Joyelle Wilson, Associate of Arts, Cum Laude;

ODEN --- Colby Kennedy, Bachelor of Science;

OIL TROUGH --- McCormick Jones Murphy, Bachelor of Science;

OLA --- Jessica Louise Baldwin, Master of Education; Jordan Micaela Elliott, Bachelor of Arts; Beatrice Paulette Leeper, Associate of Arts;

OMAHA --- Myranda Gilbert, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Austin B. Smith, Bachelor of Science;

OPPELO --- Victoria Nicole Amoroso, Bachelor of Science; Rebecca Diane Lawson, Master of Education;

OZARK --- Sarah Jon Cady, Master of Education; Kristina Elise Cottrell, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Melanie Elaine Dean, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Katie Michelle Dunn, Master of Education; Taylor Mae Finley, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Katelyn Michelle Gibson, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Ashlee Hope Griffin, Bachelor of Arts; Raegan Rachelle Haberer, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Ryan Joseph Dean Hopper, Bachelor of Science and Associate of Arts; Christena Lynn Joy, Associate of Science; Robin Anne Elder Lane, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Cum Laude; Bethany Ann Lucius, Bachelor of Professional Studies; Amanda McCormick, Master of Liberal Arts; Jami N. Melton, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency; Cynthia LaWanda Mounts, Master of Education; Jordan Andrew Nagel, Bachelor of Science in Business Administration; Jessica Michelle Oliver, Associate of Science; Ashley Nicole Phillips, Master of Science; Calista Helene Gore, Graduate Certificate; Amber-Ann Ross, Associate of Arts; Kody Duncan Rudolph, Master of Science; Tristan Miguel Salazar, Bachelor of Science; Shilo R. Schluterman, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Jessica Elizabeth Spicer, Graduate Certificate;

OZONE --- Carley Bell Allen, Bachelor of Science, Summa Cum Laude, University Honors; Laura Jane Verwiebe, Associate of Arts;

PANGBURN --- Karen Kristina Ball, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Tamara Dawn McKee, Master of Science in Nursing;

PARAGOULD --- Vicki Michele Baker, Master of Education; Karla Diann Brasher, Master of Arts; Tracy Ann Leone, Master of Arts;

PARIS --- Baily Nathaniel Atchison, Bachelor of Science; Crystal Nicole Beirne, Master of Education; Kevin Ray Beirne, Master of Education; Alison Michelle Clayton, Associate of Science; Evan Lee Franklin, Associate of Arts; Miranda Inez Holman, Bachelor of Fine Arts and Bachelor of Arts; Katelyn Victoria Kemp, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Erica Siambun, Associate of Arts; Lauren Noel Trusty-Brittian, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Wesley J. Warden, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Rachael Nadine Wigley, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Chilai Yang, Bachelor of Science;

PARON --- Cole Allen Southerland, Bachelor of Science;

PEA RIDGE --- Marlana Brooke Coupland, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Zabrina G. Elington, Master of Arts; Mark Dylan Roughton, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Blake Steven Sheppard, Bachelor of Science; Alyssa Makayla Wassman, Associate of Arts, Summa Cum Laude;

PEARCY --- MiKala Dru Koller, Master of Arts; Laura Charlene Westbrook, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Tanner Keith Williams, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

PERRY --- Erin Chelsea Hathorn, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Amanda Michelle Jones, Bachelor of Professional Studies;

PERRYVILLE --- Amanda H. Caudell, Master of Education; Allison Marie Edwards, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude; Libby Ann Holbrook, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Cum Laude; Katherine M. Short, Bachelor of Science; Annsley Jennah-Kay Stafford, Associate of Arts; Janna Marie Tolley, Bachelor of Science in Nursing; Phoebe Leigh-Anna Welker, Associate of Arts, Cum Laude;

PIGGOTT --- Bailey Elizabeth Pollard, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Sadie Flynn Sawyers, Bachelor of Arts and Associate of Science, Summa Cum Laude;

PINE BLUFF --- Elaina Joel Ballard, Master of Education; Landen Wayne Colson, Bachelor of Science in Business Administration; Sylvia Ann Starkey Grady, Educational Specialist; Christen BreAnn Green, Master of Science and Graduate Certificate; Gabriel Allen Harris, Bachelor of Science, Associate of Arts and Associate of Applied Science; Randall Glenn Harris Jr., Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Camille Jacquelyn Jordan, Master of Science; Lauren Ashley McCullough, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Justin Lee Alexander Pierce, Bachelor of Science and Associate of Arts; Laura Catherine Sturgeon, Master of Science;

PLAINVIEW --- Kyle Michael Frost, Bachelor of Science; Kellie L. Keys, Master of Education; Cameron Lacy, Associate of Arts; Destinee Danielle Angeline Lacy, Associate of Arts; Caleb Davis Lisenbey, Bachelor of Science; Laura Nicole O'Bryant, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Kelsey Gail Stone, Associate of Arts; Kimberly Gail Stone, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency;

PLEASANT GROVE --- Dakota Riley Davis, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science;

PLEASANT PLAINS --- Cheyanne Lynn Moore, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

PLUMERVILLE --- Jason Tyler Garrett, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Justin Ellis Gunderman, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Shamus Ian McGee, Associate of Arts; Nathan Palmer, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Jalesha Jewel Rice, Associate of Arts; Sheena Tackett, Bachelor of Professional Studies;

POCAHONTAS --- Johnathan Gregory Steimel, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Lindsay Beth Stewart, Master of Science and Graduate Certificate;

POTTSVILLE --- Sydney Nicole Allen, Bachelor of Arts; Cristal Arias, Bachelor of Science in Business Administration; Angela Cathleen Bell, Master of Education; Kristen K. Crites, Bachelor of Arts; Kaitlin Brooke Ennis, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Nicole Helton, Bachelor of Science, Cum Laude; Delorian Alexander Hiatt, Master of Science; Christine Jackson Kirkland, Master of Science; Debra Quinn LeBahn, Bachelor of Arts; Spencer Matthew McKenzie, Bachelor of Arts and Associate of Science; Alec Neuman, Bachelor of Arts; Jessi Brooke Parker, Bachelor of Science in Nursing; Jessica Marie Rea, Bachelor of Science, Associate of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude; Jesse Cavin Reed, Associate of Arts; Brittany Sandra Reves, Graduate Certificate; Alejandro Rodriguez, Bachelor of Science in Business Administration; Lindsey Rylee, Master of Education; Jennifer Louise Scoles, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts; Alyssa Paige Sisson, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Katrina Lea Sosa, Associate of Arts; Jessie Van Es, Master of Science; Andrew VanWinkle, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Tessa Woodard, Bachelor of Science;

PRAIRIE GROVE --- Mark A. Cluck, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Magna Cum Laude; Rachel Nicole Cunningham, Associate of Arts, Cum Laude; Kristina L. Gault, Associate of Arts; Bradford S. Johnson, Master of Education; Jeana Leigh Mathias, Bachelor of Science;

PRESCOTT --- Lacy Elizabeth Knox, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Byron B. Woodley, Associate of Arts, Summa Cum Laude;

PRIM --- Ashley Elizabeth Mason, Bachelor of Science in Business Administration;

QUITMAN --- Marilyn Jean White Bantilan, Associate of Arts; Jason A. Hammons, Bachelor of Professional Studies; Victoria Oriana Milam, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

RISON --- Blair Ashton Miller, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

ROGERS --- Meredith Rose Autrey, Graduate Certificate; Jacquelin Drusilla Brownell, Educational Specialist; Andrew Christopher Carney, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Seth Michael Carney, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Carissa Cummings, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Magna Cum Laude; Ileana Rosa Davis, Master of Arts; Scott Andrew Farmer, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Arron S. Fox, Bachelor of Science; Callie Leigh King, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Chloe Ellece Lance, Bachelor of Arts, Cum Laude; Colbey Douglas Lawyer, Bachelor of Music Education; Haeleigh Long, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Aron Trae McDonald, Master of Business Administration; Sharon Rose Moore, Master of Arts; Lacey Nicole Murray, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Marni Ivette Rogers, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency, Summa Cum Laude; Barbara Michelle Rudder, Master of Arts; Jonathan Runsick, Associate of Arts; Abigail Aline Rylee, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Jaclyn Seres, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Mary Grace Smith, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Hartley Smyth, Associate of Arts; Jacob Jeffrey Stevens, Bachelor of Science; John Allen Thomas, Bachelor of Science; Celina Lee Undernehr, Bachelor of Science in Business Administration; Kathy Jo Whelchel, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Cum Laude; Morgan ReAnne Wright, Bachelor of Fine Arts; Laura Elizabeth Yawn, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Andi Victoria Zielke, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Cameron Blake Zielke, Bachelor of Science and Associate of Arts;

ROLAND --- Stephen Bell, Bachelor of Arts, Cum Laude, University Honors; Heather Elizabeth Hoyle, Bachelor of Professional Studies;

ROSE BUD --- Aaron C. Rackley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

ROYAL --- Benjamin Kevin Buttrum, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Cum Laude; Alyssa Barie Diggs, Bachelor of Science; Yessica Altamirano Resendiz, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Cum Laude;

RUDY --- Jennifer Renee Anderson, Master of Education; Payton Lynn Crawford, Bachelor of Science and Associate of Arts; Cierra F. Henry, Associate of Arts;

RUSSELLVILLE --- Dakota John C. Aaron, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; Brooke Elizabeth Adams, Associate of Arts; Marcos Aguilar, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Mayra G. Aguilar, Associate of Arts; Rayyana Sa'ad Al Dossary, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Delaney Cheyenne Crain, Associate of Arts; Eduardo Alejandro, Bachelor of Science in Nursing; Mahdi Ahmed Alhammadi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Brittany Taylor Allen, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Martha Berenic Almaraz Gallegos, Bachelor of Arts; Omar Kareem Alsharari, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Khushali Amin, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Maily Emilia Andraca Lopez, Bachelor of Science, Cum Laude; Ana Isabel Angeles Arredondo, Bachelor of Professional Studies; Maliha Aniqa Anwar, Bachelor of Science, Magna Cum Laude, University Honors; Jarod Stanton Apple, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Amber Dawn Appleby, Master of Liberal Arts; Surani K. Appukuttan, Bachelor of Science; Sirina Arias, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Corbyn Louis Arnold, Master of Science; Emily Augusta Elizabeth Austin, Master of Arts; Yomira Del Carmen Ayala, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Samantha Dawn Baker, Associate of Arts; Stephanie Kaye Baker, Bachelor of Arts and Associate of Science; Lori Michelle Ballard, Bachelor of Arts; Stephanie Anne Barker, Master of Education; Brittany Nicole Barnes, Bachelor of Arts; Tori Ashtan Barnes, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Angela Michele Barraza, Bachelor of Arts; Ana Luisa Barroso, Associate of Arts; Katelyn Storm Barson, Bachelor of Arts; Summer Barton, Bachelor of Science in Nursing; Laura Morgan Batch, Bachelor of Science in Business Administration; Trista S. Beldin, Bachelor of Science; Nicholas Trent Blackard, Associate of Arts; Richard Boardman Blackburn, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Triston Loyal Blalack, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Elizabeth Camille Blaney, Master of Arts; Keisha Lashea Bobo, Associate of Arts; Brett Sawyer Bolin, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Jerry Boriboun, Bachelor of Professional Studies; Jenna Allison Bradley, Graduate Certificate; Rebecca A. Bramlett, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Lauren N. Branch, Associate of Science; Zachary D. Brewer, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Kirsten Broadaway, Bachelor of Arts; Twylla Elizabeth Brock, Master of Science and Graduate Certificate; Eugenia Christine Brooks, Bachelor of Science in Business Administration; Rachel Elizabeth Broussard, Master of Science and Graduate Certificate; Jamaal Joseph Brown, Bachelor of Science; Jocelyn Brown, Bachelor of Science; Sara Reed Brownlee, Master of Science; Brenna Marie Brust, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; John Michael Brust, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Lauren Elizabeth Bryan, Master of Science; Rachel Dominique Buck, Bachelor of Science; Stephanie B. Bullington, Bachelor of Science in Business Administration; Morgan Lee Burris, Bachelor of Science in Nursing; Brayden Carson Butler, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Jessica Kristine Caballero, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Osbaldo Caballero, Bachelor of Science in Business Administration; Samantha Cagle, Associate of Arts; Tristan Robert Cagle-Trundle, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Gabriell Calabrese, Bachelor of Fine Arts and Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Joseph Kaleb Campbell, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; James Logan Cannon, Associate of Arts; Maggie Mae Cano, Bachelor of Arts; Elizabeth Marin Carter, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Amber Symone Casey, Bachelor of Arts and Associate of Science; Amber Lea Casey, Master of Arts; Ciana Mayte Casey, Associate of Arts; Christopher O'Neal Caveney, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Cristian Rogelio Chacon, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Magna Cum Laude; Tyler L. Chambers, Bachelor of Science; Kristin L. Chestnut, Bachelor of Science in Business Administration; Bethany RaChel Clair, Bachelor of Arts; Mikala N. Clark, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jarrett Clayton, Bachelor of Science in Business Administration; Tessa Clayton, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Billy Coble III, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Candice Renee' Cochran, Bachelor of Science in Business Administration; Kelly Ann Coffelt, Bachelor of Arts; Caden Pierce Coffman, Bachelor of Science; Grant Michael Collier, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Hanna Jane Colvin, Bachelor of Science in Business Administration; Sarah N. Connerly, Master of Education; Tyler M. Cooley, Bachelor of Science, Cum Laude; Mikayla Paige Cotton, Bachelor of Science; Allen Scott Crawford, Associate of Arts; Carolyn Cross, Master of Arts; Kyler A. Curry, Bachelor of Science in Business Administration, Associate of Business Administration and Associate of Arts; Maha Daifallah, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science; Meredith Adrianna Darnell, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Matthew Edward Davis, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Mirah Nicole Davis, Bachelor of Arts; Morgan Kaylene Davis, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Casey Leigh-Ann DeAngelo, Bachelor of Arts; Ian T. Dell, Bachelor of Arts; Nathaniel Lawrence Dow, Bachelor of Arts and Associate of Science; McCartney Alexis Olympia Drouin, Bachelor of Arts; William Alexander Duvall, Master of Science and Graduate Certificate; Alivia Eve Eckart, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Kandyce Larie Edgar, Associate of Arts; Jessica Michelle Edwards, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Dakota Ellis, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Melanie Inez Ellis, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Josie Suzanne Elton, Bachelor of Science; Hunter M. Eshnaur, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Jesse Randall Evatt, Bachelor of Science, Cum Laude; Michael Evert, Bachelor of Science; Alex Bo Farrier, Bachelor of Fine Arts, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Laura Amanda Flake, Educational Specialist; Traliese Danyelle Ford, Bachelor of Arts and Associate of Science; Sallie Rowland Forrester, Master of Science and Graduate Certificate; Jessica Marie Foster, Bachelor of Science; Chase Tanner Foust, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Morgan A. Frazier, Master of Arts; Mitchell Freeman, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Haley Danielle Frost, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Allen D. Fulsom, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; John Cameron Funderburg, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Ian Gale, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Kimberly Garcia, Associate of Arts; Lila Ann Garner, Bachelor of Science in Business Administration; David Isaac Gauvey, Bachelor of Science; Joseph Ghaffari, Associate of Applied Science, Cum Laude; Sarah Ellen Gilleran, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Kristie Lynn Gilmore, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Angel C. Graham, Master of Science; Justin Kaison Graham, Bachelor of Science in Business Administration; Joshua Charles Graves, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Ashley Gray, Associate of Science; Miranda Grace Gray, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Tiffany Jean Renee Green, Bachelor of Arts, Cum Laude; Randy W. Grenier, Associate of Arts; Lauren Guarino, Master of Arts; Jamison Hall, Master of Science; Katelynn Leann Hamilton, Associate of Arts; Andrew J. Hansen, Bachelor of Science; Katrina Hargan, Bachelor of Arts and Associate of Science; Angela M. Harold, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Bailey Kathryn Harris, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; John Ryan Harris, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency; Kamron Harris, Bachelor of Science in Business Administration; Savanna Renaye Harris, Associate of Arts; Lindsy Noelle Harrison, Master of Education; Rufus Eli Harvell, Bachelor of Arts; Hayden Headley, Bachelor of Science; Daniel Erman Henthorn, Bachelor of Science and Associate of Arts; Nathalie Mercedes Hernandez, Associate of Arts; Lisa Herren, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Devin Danielle Hester, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Lakyn Michelle Hixon, Associate of Arts; Georgianne Connie Hoffman-Holley, Associate of Arts; Millee Holiman, Bachelor of Arts; Jonathan Dean Holland, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Brandi Lynn Holt, Associate of Arts; Tatum McLain Holt, Bachelor of Science in Business Administration; Aubrey Brianne Hooper, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Jasa Grace Connell Horne, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Shelby Elizabeth Crawford, Bachelor of Science; Hunter Keith Hudson, Bachelor of Science and Associate of Arts; Raigan Alexis Purtle Hughes, Bachelor of Science; Logan Hunt, Bachelor of Arts; Boyd Mason Patrick Hutchins, Bachelor of Science; Grant Michael Hutson, Associate of Arts; Caroline Marie Jackson, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Cum Laude; Lucas A. C. Jackson, Bachelor of Science; Carey Brent James Jr., Bachelor of Arts; Hunter Cheyenne Jeanneret, Bachelor of Arts and Associate of Science; Jordan Nicole Jenkins, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Kailee Dawn Johnson, Associate of Arts, Cum Laude; Antonio Mackenzie Jones, Associate of Arts; John Chris Kale, Bachelor of Science; Jessica Keeling, Bachelor of Science; Andrea Anne Kindrick, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Dylan Kinney, Bachelor of Science, Cum Laude; Shereacia LaShonda Kinnon, Associate of Arts; Madison Grace Klein, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Ashlee Virginia Knemeyer, Bachelor of Science, Cum Laude; Jessica Jade Knighton, Bachelor of Science in Business Administration; Michael Komarek II, Associate of Science, Magna Cum Laude; Jordan N. Ladyman, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude; Vanessa Sarahi Lagos, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Victor Luigi Lama, Associate of Arts, Cum Laude; Grayson Hall Langston, Associate of Arts; Cameron Scott Lauckner, Bachelor of Arts and Associate of Arts; William Kenneth Lawrence, Bachelor of Arts; Leslee A. Lay, Master of Education; Dianna Laura Leal, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Stephanie J. Leavell, Bachelor of Arts and Associate of Science; Josie L. Lechtenberg, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Amanda Michelle Lee, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Tabitha Nanette Lemarr, Associate of Science; Allen S. Leonard, Bachelor of Arts; Harrison Bradlee Lester, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Margaret M. Link, Certificate of Proficiency; Curtis Lloyd, Bachelor of Science in Business Administration; Brookelynn Colleen Long, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Monica Lyn Lopez, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Cum Laude; Priscila Lozano Nieto, Associate of Arts; Martin Olie Lozano-Justice, Master of Arts; Mackenzie Taylor Marchant, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Habram Martinez Solano, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Spencer Rian Massengale, Associate of Applied Science, Cum Laude; Megan Rene Matilo, Bachelor of Science, Cum Laude; Craig Cheyne Matzenbacher, Bachelor of Science; Taylor N. Maunz, Associate of Arts; Sarah Grace Maxey, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Clifford Aaron May, Bachelor of Arts; Robert Connor McAllister, Bachelor of Science; Alastair Dandelion McCabe, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Katherine Jean McCorkle, Bachelor of Arts; Laura Hope McDaniel, Bachelor of Professional Studies; Mallory McFall, Bachelor of Science in Business Administration; Jacob M. McKinney, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Summa Cum Laude; Joshua Thomas McMillian, Master of Science; Hannah Renae McQuerrey, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Gabriela G. Mena, Associate of Arts; Andrea Paige Meredith, Associate of Arts; Rayne Mickle, Associate of Applied Science, Magna Cum Laude; Haley Ann Milam, Bachelor of Fine Arts, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Naomi Nicole Miller, Bachelor of Professional Studies; Cherish Melinda Miller-Davis, Master of Science and Graduate Certificate; Lindsey Rhyann Monica, Associate of Arts; Ambyr Ameya Moody, Associate of Arts; Pamela J. Moore, Bachelor of Professional Studies; Laura Karen Morales, Associate of Arts; Ty Morphis, Associate of Applied Science; Alexandra Marie Morris, Bachelor of Arts; Monique Monta Morris, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Tanda Nicole Patrick Morrison, Graduate Certificate; Victoria Michelle Muncy, Bachelor of Science in Nursing; Loida Mundo, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Mariana Basilisa Munoz, Bachelor of Science; Bryon W. Murders, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Jaycie Ranae Neeley, Associate of Arts; Erica Fay Neely, Bachelor of Arts; James Hale Noble, Bachelor of Science; Donald Kelby Nordin, Bachelor of Music Education; Sarah Michele Norfleet, Bachelor of Arts; Malik Lamar Oliver, Bachelor of Science; Braden Lee Osman, Associate of Arts; Skyler Wayne Pack, Associate of Arts; Laura Zelmira Palmer, Master of Science and Graduate Certificate; Raegan Grant Parker, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Bryce Parker-Mross, Bachelor of Arts; Mario G. Paz, Bachelor of Arts; Evan Peck, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Sarah Marie Peeler, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Ashtin Paige Pennington, Bachelor of Science; Nathan James Pennington, Bachelor of Arts; Quincy J. Peyton, Master of Arts; George Shane Phillips II, Bachelor of Science and Bachelor of Arts, Cum Laude; Trevor L. Pinkston, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Sidney Jo Pipkin, Bachelor of Arts; Maegan LeAnne Pollack, Master of Education; Kaitlin Rose Potts, Bachelor of Arts, Cum Laude; Mallory Lauren Prince, Bachelor of Science, Cum Laude; Cindy Joanna Quinteros, Bachelor of Science; James B. Race, Bachelor of Science; Brady Scott Ramsey, Bachelor of Music Education, Cum Laude; Jade Gianna Redman, Bachelor of Science; Steven Alexander Reed, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Jacob Adam Reeves Bachelor of Science in Business Administration; Shaina Reves, Bachelor of Arts; Naomi Lorraine Rheingans, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Misty Nicole Rhymer, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Jerry Camp Richardson, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Kristi Gail Rinke, Bachelor of Science in Nursing; Sasha Sunita Roberson, Associate of Arts; Jenner Max Robertson, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Cum Laude; Nate Robertson, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Whitney Tierra Robinson, Graduate Certificate; Jaycie Ann Rodatz, Associate of Arts; Heymi Enith Roman Roman, Bachelor of Science; Francisco Javier Romero Cruz, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Kasey Jo Lynn Rook, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Cynthia del Rosario Ross, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Lola Mae Ross, Bachelor of Science in Business Administration; Logan Mitchell Roys, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Cum Laude; Chandler Russell, Bachelor of Arts; Graycen Renee Perkins Russell, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Kyle Douglas Russell, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Shelby Jordan Rye, Bachelor of Science; Lauren Lynn Saab, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Jeanette Carolina Sandoval, Bachelor of Arts; Brittany Ashton Savage, Bachelor of Science; Lucas Cade Schneider, Bachelor of Science, Cum Laude; Sydney Logan Secrest, Bachelor of Arts, Cum Laude; Felecia L. Secrist, Bachelor of Science and Associate of Arts; Jaclynn Renae Seresinhe, Bachelor of Arts; Shane Anthony Shackleford, Bachelor of Science and Associate of Science, Magna Cum Laude; Matthew Robert Shade, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Elizabeth Roxanna Shambaugh, Bachelor of Professional Studies and Associate of Science; Natosha Shirley, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Mikah Lynnae Short, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Kassidy Elizabeth Simpson, Master of Science; Sarah Diane Morrison, Bachelor of Science and Associate of Arts; Danielle Olema Smith, Master of Science and Graduate Certificate; Donny Ray Smith, Bachelor of Science; Eric Stecks Smith, Master of Engineering; Kelsey Ann Smith, Bachelor of Arts; Meeka Sivilay Smith, Associate of Arts, Cum Laude; Rashelle Lelani Smith, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Shara Nicole Smith, Associate of Arts; Paul Sorokovskyy, Associate of Science in Nuclear Technology; Jackson Ray Sorrells, Bachelor of Arts; Holly Anna Spear, Bachelor of Arts, Cum Laude; Dylan Thomas Spearman, Associate of Arts; Summer Nicole Stackhouse, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Michelle Renee Stacy, Master of Liberal Arts; Hannah Stephenson, Bachelor of Science; Kacey A. Stevens, Associate of Science; Samantha Jean Stipins, Associate of Arts; Anne Austin Stiritz, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Abigail Jayne Suiter, Bachelor of Music Education, Summa Cum Laude; Chase Tadel, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Stephanie Michelle Tanner, Master of Science; Brooklyn Nicole Tarbox, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Grant Tarvin, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Tatum Suzanne Tarvin, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Laura Elizabeth Taylor, Bachelor of Arts; Jarred Travis Thommen, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Kaela Dianne Thompson, Associate of Arts; Marissa Keely Thompson, Bachelor of Professional Studies; Laura Torres Velazquez, Bachelor of Arts; Kristen Trammell, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Kaylee Jo Tucker, Bachelor of Science in Nursing; Katherine Renee Tia Tyson, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Gabriela Vasquez-Espinosa, Bachelor of Science in Nursing; Natalea R. Verwiebe, Bachelor of Professional Studies; Madison Shae Vigil, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Ashley LeAnne Vinson, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Savannah Raynelle Vire, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency; Tyler David Waddell, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Lane Thomas Wagner, Bachelor of Science, Associate of Science and Associate of Arts; Jay Edward Wallace Jr., Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Courtney Michelle Ward, Master of Science; Hannah Kate Watson, Bachelor of Arts, Cum Laude; Stephen Watson, Bachelor of Arts; Anna Michelle Wehrung, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts; Patrick J. Wheaton II, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Abigail Raine Whiteside, Bachelor of Professional Studies; Dakota J. Wilkinson, Associate of Arts; Chase Joseph Williams, Associate of Arts, Summa Cum Laude; Sydney Taylor Williams, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Christopher Brandon Willis, Master of Arts; Ashley Marie Wilson, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Kathleen Patricia Winberry, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science; Keaton Wood, Bachelor of Science; Holly Marie Woodward, Bachelor of Science; Margaret Ann Worthington, Bachelor of Science and Associate of Arts; Nathan Taylor Yzaguirre, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Caitlin Marie Zulfer, Bachelor of Science in Nursing, University Honors; Maria del Carmen Zuniga Mexicano, Bachelor of Science in Business Administration;

SAINT JOE --- Gianella Edelen, Master of Arts;

SALESVILLE --- Brendan S. Casey, Bachelor of Science;

SCRANTON --- Kendra Lee Bailey, Associate of Science, Cum Laude; Andrea Marie Lensing, Master of Education; Shelby Lynn Hallum, Associate of Arts, Magna Cum Laude; Shaleena White, Bachelor of Arts and Associate of Science;

SEARCY --- Brady Anderson, Bachelor of Science, Cum Laude; Darissa Kay Beavers, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Bethany Michelle Jones, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Baylee Landers, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Mary Elizabeth Simmons, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Elizabeth Virginia Taylor, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Heather Marie West, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude;

SHERIDAN --- Trenton J. Bogy, Bachelor of Science in Business Administration; Breanna Paige Fisher, Associate of Arts and Associate of Science; Eric Cole Harrison, Associate of Arts, Cum Laude; Megan Nicole Moore, Bachelor of Science in Business Administration; Austin L. Pruitt, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

SHERWOOD --- Holly Elizabeth Austin, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Matthew Beaver, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude; Ayrton Josef Bishop, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts; Lynlee DeShae Broadway, Associate of Arts; Todd Burrow Jr., Bachelor of Arts; Shannon A. Clark, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Chloe Joan Cox, Master of Education; Sandra Anne Croson, Master of Education; Preston Dunlap, Bachelor of Arts; Bernard Avery Ellington, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Shiranir Engle, Master of Arts; Jordie Dawn Flippo, Bachelor of Science in Business Administration; Jacob Paul Franco, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Jaime Somerlyn Walker Gardner, Bachelor of Arts; Tyler Lane Graham, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Stacy Ryan Gunn, Master of Arts in Teaching; Jeffrey Lynn Haigwood Jr., Bachelor of Professional Studies; Eric C. Johansson, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Marcus Alan Long, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Carla Louise Mace, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude; Justin Blake Maddox, Bachelor of Arts, Cum Laude; Sarah McKenzie Nash, Bachelor of Arts, Cum Laude; Victoria Lynn Rollins, Bachelor of Science, Cum Laude; Victoria Carol Rudd, Master of Arts; Mara Layne Townley, Bachelor of Professional Studies; Maggie Elizabeth Van Winkle, Associate of Arts;

SHIRLEY --- Gaya Lee Franks, Bachelor of Professional Studies; Austin Bryce Hoyle, Bachelor of Science in Business Administration; Angela Denise Williams, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

SIDNEY --- Carla Renee Shaw, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude;

SILOAM SPRINGS --- Austin Alan Comiskey, Bachelor of Professional Studies; Daniel Omar Gomez, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Sierra Klutts, Bachelor of Music Education; Melanie Dawn Maldonado, Master of Arts;

SIMS --- Megan Alyssa Morrison, Associate of Science;

SMACKOVER --- Rita J. Givens, Master of Science;

SOLGOHACHIA --- Michael Lawrence Beck, Associate of Science in Nuclear Technology, Cum Laude;

SPRINGDALE --- Carina Albarran Chavez, Master of Arts; Angelina Kay Bassett, Doctor of Education; Sarah Elizabeth Bearden, Master of Education; Kaila Rachelle Bowen, Bachelor of Science, Cum Laude; Spencer Kyle Bratcher, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Tara L. Broussard-Harshaw, Doctor of Education; Seth M. Burns, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Magna Cum Laude; Katherine Lynn Clarke, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Billy Mason Cline, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Ashley Renae Davis, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Caroline Marie Eubanks, Associate of Arts; Blake Leon Fogg, Bachelor of Science in Business Administration; Ashlyn Cheyenne Fox, Associate of Arts; Kimberly Lynn Huff, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Laurie Nicole Jennings, Master of Education; Olivia Carol Karnes, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude; Ashley Brooke Kirby, Master of Education; Garrett Lawson, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Cassandra Marquette, Master of Education; Bradley Wayne Martsching, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; Chase Landon McClure, Bachelor of Arts; Wyatt Bradley Norris, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Hayden James Pennington, Bachelor of Arts and Associate of Arts; Fernando E. Ramirez, Master of Arts; Matthew Russell Ray, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude; Katherine Verenice Robles, Bachelor of Arts; Chelsea Rocha, Bachelor of Arts, Cum Laude; Elise Toevs, Master of Arts; Joshua Walker, Bachelor of Arts; Nathan G. Williams, Bachelor of Arts; Tiffany June Withrow, Bachelor of Science; Brooklyn Elizabeth Woodworth, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude;

SPRINGFIELD --- Herman Joseph Beck III, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Deidre Paige Huey, Bachelor of Professional Studies; David P. Wahrmund, Bachelor of Science, Cum Laude;

STEPHENS --- Damian Paul Spencer Jr., Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

STORY --- Taylor Dwayne Collum, Associate of Arts;

STRONG --- Desmond D. Warren, Bachelor of Arts;

SUBIACO --- Phillip Alexander Bowman, Bachelor of Science; Samuel Garrett Canada, Bachelor of Science in Business Administration; Emily Jane Schlaf, Master of Science; Hannah Elizabeth Simmons, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude;

SULPHUR ROCK --- Jill Alexandria Latus, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency; Colton Keith Strader, Bachelor of Arts;

SUMMIT --- Jessica Leanor Rivera, Bachelor of Professional Studies;

TEXARKANA --- Amanda Kay Condon, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Allison Breann Cree, Bachelor of Science in Nursing and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Sherita LaKita Gowans, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude;

VALLEY SPRINGS --- Russell Weston Murray, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Magna Cum Laude;

VAN BUREN --- Keeley Dawn Allison, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Shaylee Anne Altman, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude; Keri Michelle Barthel, Master of Arts; Jordan Burnett, Bachelor of Professional Studies, Associate of Arts and Certificate of Proficiency, Summa Cum Laude; Evan Lee Burris, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Ariana Caballero, Master of Arts; Natali Colina, Bachelor of Professional Studies, Cum Laude; Delmi Elizabeth Diaz, Bachelor of Arts; Courtney D. Franklin, Bachelor of Science, Summa Cum Laude; Prisilla Stephanie Grande, Bachelor of Arts; Stacy Guzman, Associate of Arts; Jonathan Michael Harris, Associate of Arts; Bradley Weldon Ikenberry, Associate of Arts; Katelyn Elizabeth Jennen, Associate of Arts, Cum Laude; Tobin L. Johnson, Associate of Arts; Chelsea Marie Lairamore, Graduate Certificate; Tyler Lyles, Bachelor of Science; Sean Patrick McGinnis, Bachelor of Science and Associate of Arts, Cum Laude; Ashley Meuangmany, Bachelor of Science in Nursing; Ranferi A Miranda Benitez, Bachelor of Science; Mackenzie JoAnn Oliver, Associate of Arts; Callie Poole, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Jacob Aaron Simmons, Bachelor of Science and Associate of Arts; Alechia Marie Smith, Bachelor of Arts, Cum Laude; Ally Nicole Smith, Bachelor of Arts; Tristan Faith Smothers, Bachelor of Science in Nursing, Magna Cum Laude, University Honors; Katherine Shelby Wheeler, Master of Education; Brittany Woelber, Bachelor of Arts;

VENDOR --- Andrew Trevor Ricketts, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

VILONIA --- Nykki Lee Bettis, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Laci Gabriela Bradley, Bachelor of Professional Studies; Lauren Delaney Burnett, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Bradley Edward Curtis, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Brendon Farrar, Bachelor of Science in Business Administration; Colleen Ann Farris, Bachelor of Science in Nursing; Candace Sara Hensel, Master of Education; Baylee Tyler Milam, Bachelor of Science; Brittany Taylor Milam, Associate of Arts; Mckenzie Paige Morris, Bachelor of Science; Levi Jordan Moser, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts; Amber Elizabeth Murry Pirnique, Master of Education; Hannah Ricketts, Bachelor of Science in Nursing;

WALDRON --- Christian Beau Brown, Bachelor of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude; Taylor Bunting, Bachelor of Arts; Hannah Marie Huddleston, Bachelor of Science and Associate of Arts, Magna Cum Laude; Teresa Malone, Master of Arts; Emily C. Moudy, Bachelor of Science; Derek Matthew Owens, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Cum Laude; Tiffany Jean Sims, Bachelor of Science in Business Administration; Tyler Dewayne Staggs, Bachelor of Science and Associate of Arts; Kolten Ray Wright, Bachelor of Science;

WALNUT RIDGE --- Courtney D. Horton, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

WARD --- Sara Cates, Bachelor of Science; Seth Ryan Harrison, Bachelor of Science and Associate of Arts;

WARREN --- Sara Allison King, Bachelor of Science in Business Administration;

WESLEY --- Elizabeth Ann Watkins, Master of Arts;

WEST FORK --- Jessica Elaine Boone, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Cum Laude; Kaden M. Selph, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

WEST HELENA --- Jaylan Simone Gathings, Bachelor of Science;

WEST MEMPHIS --- Zrano W. Bowles Jr., Doctor of Education; NaQuanta Jones, Bachelor of Arts; Candace Evette Stewart, Master of Science and Graduate Certificate;

WESTERN GROVE --- Andrew Don Smith, Bachelor of Science in Business Administration, Summa Cum Laude; Mikayla Brooke Young, Bachelor of Science and Associate of Arts;

WHITE HALL --- Jessica Ashley Ashcraft, Master of Education; Colton Michael Barrett, Bachelor of Science and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Leroy Brown Jr., Master of Science; Madison Grace Craig, Bachelor of Science, Magna Cum Laude, University Honors; Charlee Rebekah Holland, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Summa Cum Laude; Kashauna R. Shepherd, Bachelor of Professional Studies; Michael A. Spadoni, Bachelor of Arts, Cum Laude; Elizabeth Lee Weaver, Bachelor of Science in Business Administration;

WICKES --- Chandler Caudill, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Lena Leiann Davis, Master of Arts; Eduardo Medina, Bachelor of Science;

WILMAR --- Caleb Thomas Eubanks, Master of Science;

WILSON --- Harry Gilbert Alvis, Educational Specialist;

WINSLOW --- LeaDana Lillian Dempsey, Bachelor of Science and Associate of Science, Cum Laude;

WITTS SPRINGS --- Dallas Wayne Hall, Bachelor of Arts;

WYNNE --- Melonie Hixon, Master of Arts;

YELLVILLE --- Leonard Thomas Stonewall Jackson Caleb Chilson, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude; Cierra Robison Gregory, Bachelor of Arts and Associate of Science; Ashleigh S. Kaffenberger, Bachelor of Science in Nursing;

ATHENS, ALA. --- Justin Hendrix Brown, Master of Arts in Teaching;

CHANDLER, ARIZ. --- Blake Robert King, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

PEORIA, ARIZ. --- Harry Gard, Bachelor of Arts, Cum Laude;

PHOENIX, ARIZ. --- Kyle Mac Gibbs, Bachelor of Science in Business Administration; Steven Race, Bachelor of Professional Studies;

SURPRISE, ARIZ. --- Cody James Wescott, Bachelor of Science in Business Administration;

HEMET, CALIF. --- Cody A. Cotton, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Summa Cum Laude;

LOS ANGELES, CALIF. --- Stefhanai Ford, Bachelor of Arts;

SAN DIEGO, CALIF. --- Ashley Victoria Rohr, Bachelor of Arts and Associate of Science; Joshua Nathaniel Rohr, Associate of Arts;

SANTA CLARA, CALIF. --- Rashel Marie Millfelt, Associate of Arts;

COLORADO SPRINGS, COLO. --- James Michael Ledbetter, Master of Science and Graduate Certificate;

DENVER, COLO. --- LaQueta Marie Farrow, Master of Arts;

NAVARRE, FLA. --- Kenya JoAnn Payne, Master of Arts;

SOUTHWEST RANCHES, FLA. --- Cristina Maria Blanco, Master of Science;

TITUSVILLE, FLA. --- Walter Preston Stone, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Magna Cum Laude;

VERNON, FLA. --- Alex Malek Brown, Bachelor of Science in Business Administration;

HONOLULU, HAWAII --- Gina Lynn Dixon, Associate of Arts;

CAROL STREAM, ILL. --- Daniel Ryan Campagna, Master of Science;

OSWEGO, ILL. --- Ana-Emilia Torres-Heredia, Associate of Arts;

CROWN POINT, IND. --- Daniel Louis Witlock, Master of Science;

CARROLL, IOWA --- Hannah M. Macke, Master of Science;

COUNCIL BLUFFS, IOWA --- Alysha Jacqueline Daley, Master of Science;

EUREKA, KAN. --- Alixandria Nicole Boulanger, Bachelor of Science, Cum Laude;

BOWLING GREEN, KY. --- Andrew Hartley, Master of Science;

PERRY, LA. --- Valerie Nicole Benson, Master of Science;

RUSTON, LA. --- Chemia Herron, Graduate Certificate;

STERLINGTON, LA. --- Sha'Kayla Mattice Devoe, Bachelor of Arts;

LIVONIA, MICH. --- Fares Salaita, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

EUCLID, MINN. --- Benjamin I. Colbert, Bachelor of Science in Business Administration;

NEW HOPE, MINN. --- Lyrik Nazaray Williams, Associate of Arts;

TUNICA, MISS. --- Adrian D. Scott, Bachelor of Arts;

CAPE GIRARDEAU, MO. --- Kyle Wade Howley, Bachelor of Arts and Bachelor of Fine Arts;

CENTRALIA, MO. --- Brett Tyler Calhoun, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude;

CHESTERFIELD, MO. --- Marisa Alana Drevenak, Bachelor of Science, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude;

GAINESVILLE, MO. --- Alex Quentin Lane, Bachelor of Science;

KANSAS CITY, MO. --- Jacob Marek Harvey, Master of Business Administration;

LEE'S SUMMIT, MO. --- Theodore LaVern Broker III, Bachelor of Science and Associate of Arts; Ethan Monroe Stokes, Bachelor of Science;

NIXA, MO. --- Seth Michael Wheeler, Bachelor of Science;

O'FALLON, MO. --- Simon A. Gatewood, Bachelor of Professional Studies;

RIDGEDALE, MO. --- Jennifer J. Thompson, Master of Science;

GREAT FALLS, MONT. --- Christina Baker, Associate of Arts;

LINCOLN, NEB. --- Melinda Joy Biggs Albuquerque, Master of Arts;

CARSON CITY, NEV. --- Amber Lynn Light, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

HENDERSON, NEV. --- Brittany L. Walker, Bachelor of Professional Studies and Associate of Arts;

LAS VEGAS, NEV. --- Royce Demetrius Finley, Bachelor of Arts and Associate of Science;

ASHEVILLE, N.C. --- Jason Tongier, Bachelor of Professional Studies;

ROCKY MOUNT, N.C. --- Montrell Williams, Bachelor of Professional Studies;

LEBANON, N.J. --- Zachary Jason Donnenberg, Bachelor of Arts and Bachelor of Fine Arts;

NEWCOMERSTOWN, OHIO --- Karisa Anne Fenton, Master of Science;

BIXBY, OKLA. --- Taylor Upshaw, Bachelor of Arts, Associate of Arts and Associate of Science, Magna Cum Laude;

CASHION, OKLA. --- Ty Doyle Reasnor, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude;

EDMOND, OKLA. --- Jamie M. Haymond, Master of Science; Bailey Makae Shaffer, Bachelor of Arts, Magna Cum Laude;

HENNESSEY, OKLA. --- Naczaly Ramos, Bachelor of Arts;

MIAMI, OKLA. --- Nicholas Grant Allen, Bachelor of Science in Business Administration;

NORMAN, OKLA. --- Taylor Nicole Ely, Bachelor of Arts and Associate of Arts, Magna Cum Laude;

OKLAHOMA CITY, OKLA. --- Blake Andrew Dean, Bachelor of Science; Travis L. Gardner, Associate of Arts, Magna Cum Laude;

POCOLA, OKLA. --- Tara Kennedy Satterfield, Bachelor of Science in Nursing;

ROLAND, OKLA. --- Treonia LaShaun Martin, Associate of Arts; Trey-Lee Deroy Martin, Bachelor of Arts and Associate of Science;

YUKON, OKLA. --- Emily Rachel Bruce, Bachelor of Music Education, Magna Cum Laude;

PEQUEA, PA. --- Shayley Michelle Sams, Bachelor of Arts;

COLUMBIA, S.C. --- Mandy L. Pickens, Bachelor of Professional Studies and Certificate of Proficiency, Summa Cum Laude;

McCONNELLS, S.C. --- Ashley Nicole Jackson, Master of Arts;

MYRTLE BEACH, S.C. --- Christine Mae Lacey, Master of Science and Graduate Certificate;

SIOUX FALLS, S.D. --- Terrance Davis, Master of Science;

BRENTWOOD, TENN. --- Lauren Michelle Wilbur, Bachelor of Professional Studies;

CLEVELAND, TENN. --- Margaret J. Whitfield, Bachelor of Science;

COLLIERVILLE, TENN. --- Katie Corrien Dyson, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts;

CORDOVA, TENN. --- Kenya LaKeisha Jerdine, Master of Science;

HARRISON, TENN. --- Rebecca Lynne Taylor, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

MEMPHIS, TENN. --- Megan N. Butler, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts; Nettie Marie Parr, Master of Science;

MURFREESBORO, TENN. --- Saloni Patel, Associate of Arts;

ALEDO, TEXAS --- Isaac Dean Hale, Bachelor of Science in Business Administration and Associate of Arts;

ANNA, TEXAS --- Reigny Lynn Jeffrey, Bachelor of Science in Business Administration;

ARLINGTON, TEXAS --- Emily Georgina Torrealba, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

AZLE, TEXAS --- Lisa D. Clark, Bachelor of Professional Studies;

BEDFORD, TEXAS --- Alexis Trevae Smith, Master of Science and Graduate Certificate;

BONHAM, TEXAS --- Madeline Alexis Dow, Master of Science;

CARROLLTON, TEXAS --- Douglas Richard Svetkoff, Bachelor of Science;

DENTON, TEXAS --- Savannah Renee Hudgens, Bachelor of Arts;

CORINTH, TEXAS --- Dante Basher, Bachelor of Science; Andrew Craig, Bachelor of Science in Business Administration;

DUNCANVILLE, TEXAS --- LaShondra Briscoe, Master of Science;

FORT WORTH, TEXAS --- Byron Jerome Pruitt, Bachelor of Science;

FRISCO, TEXAS --- Sarah Coronado, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude; Tristan Michael Peterson, Bachelor of Arts;

HOUSTON, TEXAS --- LaKia Suzette Mitchell, Bachelor of Science in Nursing;

KATY, TEXAS --- Chad Mikel Parsons, Master of Arts;

KILLEEN, TEXAS --- Steven Alec Mothershead, Master of Science;

LANCASTER, TEXAS --- Tremel M. Glasper, Bachelor of Arts and Associate of Science;

MIDLOTHIAN, TEXAS --- Jared P. Binford, Associate of Arts;

PLANO, TEXAS --- Connor Brady, Bachelor of Science in Business Administration; Brendon Dull, Master of Science;

RICHMOND, TEXAS --- Cynthia D. Slavych, Associate of Arts, Cum Laude;

ROYSE CITY, TEXAS --- Kayla Machelle Ramsey, Bachelor of Arts, Cum Laude;

SAN ANTONIO, TEXAS --- Xenia Katharina Jones, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude; Jessica Lynn Risbell, Master of Science;

TEXARKANA, TEXAS --- Candice Brooke Mathis Bailey, Master of Education; April O. Edwards, Bachelor of Science in Nursing; Laytora M. McFadden, Bachelor of Science in Nursing; Kenneth Norris Reid, Associate of Arts; Loranda K. Weinstein, Bachelor of Science in Nursing, Cum Laude; Brandon Taylor Zverina, Bachelor of Science;

TROY, TEXAS --- Angela Renee Gentry, Master of Science in Nursing;

VAN ALSTYNE, TEXAS --- Mary Eleanor Perkins, Bachelor of Arts, Summa Cum Laude;

WAKE VILLAGE, TEXAS --- Raven G. White, Bachelor of Science in Nursing, Summa Cum Laude;

ALEXANDRIA, VA. --- Julie Marie Rhodes, Bachelor of Professional Studies, Summa Cum Laude;

VIENNA, VA. --- My Linh T. Nguyen, Master of Arts;

TACOMA, WASH. --- Robert Michael Thompson II, Bachelor of Professional Studies, Magna Cum Laude;

HARTFORD, WIS. --- Cody Schmittinger, Master of Science;

NEENAH, WIS. --- Ryan Randal Bonikowske, Master of Science;

AMERICAN POST OFFICE, AE --- Shawnasia Marie James, Master of Science;

DHAKA, BANGLADESH --- Nahid H. Tushar, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

BAZHONG, CHINA --- Yingjin Xiang, Bachelor of Science in Business Administration, Cum Laude;

BEIJING, CHINA --- Di Wu, Master of Engineering;

CHANGSHA, CHINA --- Qi Shi, Bachelor of Science, Magna Cum Laude; Jialiang Wang, Bachelor of Science in Business Administration;

GUIYANG, CHINA --- Chenhengjie Li, Bachelor of Science; Lite Qin, Bachelor of Science in Business Administration;

QINGDAO, CHINA --- Sai Liu, Master of Arts;

SHENZHEN, CHINA --- Ke Hu, Master of Science; Xiaoyang Liu, Associate of Arts;

ZHONGSHAN, CHINA --- Xueying Fang, Bachelor of Science in Business Administration; Li Jinliang, Bachelor of Science in Business Administration; Yuying Lin, Bachelor of Science in Business Administration; Jinghao Ou, Bachelor of Science in Business Administration;

KORNTAL, GERMANY --- Katharina Drebka, Bachelor of Science in Business Administration, Magna Cum Laude;

WEILERBACH, GERMANY --- Nicole Winters, Associate of Science, Cum Laude;

SAN PEDRO SULA, HONDURAS --- Irina Paola Perez Benavides, Bachelor of Arts and Associate of Science;

TEGUCIGALPA, HONDURAS --- David A. Quiroz Nuila, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Summa Cum Laude;

HANAMKONDA, INDIA --- Akhil Yadav Jella, Master of Science;

HYDERABAD, INDIA --- Abdullah Farooq Intekhab, Master of Engineering; Sushmitha Kowkutla, Master of Science; Ravi Kiran Narendravarapu, Master of Science;

MADDIPADU, INDIA --- Sai Abhishek Chunduri, Master of Science;

WARANGAL, INDIA --- Akshay Sai Dantalapally, Master of Science; Akbar Rajani, Master of Engineering;

KARAJ, IRAN --- Rahman Heidarykiany, Master of Engineering;

FUKUOKA, JAPAN --- Misaki Kaku, Master of Science in Nursing;

KODAIRA, JAPAN --- Shun Mukai, Master of Arts;

TOKYO, JAPAN --- Tomoko Matsumura, Master of Arts;

ALAHMADI, KUWAIT --- Jarrah M F F Sh Alajmi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Saad Alqahtani, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

ALOMARIYA, KUWAIT --- Mohammad Alrashidi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

AL-SUBAHIYA, KUWAIT --- Ali Mohammad Hadi Alajmi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

FAHAD AL AHMED, KUWAIT --- Abdul-Aziz Alajmi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Mohammad Nawaf Alhajeri, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

HADIYA, KUWAIT --- Abdulaziz Hussein Alajmi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Abdulaziz Almarri, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

KUWAIT CITY, KUWAIT --- Falah Alajmi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude; Abdullah Alhajri, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Mohammed Almutairi, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Abdullah Nawaf Abdullah Faleh Mohammed, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

MUBARAK ALKABEER, KUWAIT --- Abdullah Yousef Aldei, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Mohammad S. Alhajri, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

RUMAITHYAH, KUWAIT --- Hamad Alsaleh, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

SABAH AL SALEM, KUWAIT --- Dhari R. Y. A. Mezeal, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Yousef M. Y. H. Alkandari, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

SABAHIYA, KUWAIT --- Mobarak Alajmi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

CASABLANCA, MOROCCO --- Khalil Oumimoun, Bachelor of Science;

KATHMANDU, NEPAL --- Subhanjan Bista, Master of Engineering;

ABUJA, NIGERIA --- Okonkwo Ugochukwu Valentine, Master of Engineering; Julius Ola Oshodi, Master of Science;

AGBARA, NIGERIA --- Taofeek Oladimeji Muhammed, Master of Science;

IKORODU, NIGERIA --- Ilerioluwa Oluwatobi Sowande, Bachelor of Science;

LAGOS, NIGERIA --- Assumpta Oluchi Esiaka, Master of Science;

AL HFUF, SAUDI ARABIA ---Afrah Alali, Associate of Arts;

AL KUBAR, SAUDI ARABIA --- Abdullah Mohammed Aldossary, Bachelor of Science, Cum Laude;

ALDAMAM, SAUDI ARABIA --- Hussain Jassim Aljumea, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

AL HASSA, SAUDI ARABIA --- Ahmed M. Alrashed, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Cum Laude; Mohammed Abdulmajeed Alsultan, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology; Alhowaiji Waheed Khalifah, Bachelor of Science in Electrical Engineering;

AL HOFUF, SAUDI ARABIA --- Ali Ahmed Mohammed Al-Abdullah, Bachelor of Science, Associate of Arts and Associate of Business Administration;

AL KHAFJI, SAUDI ARABIA --- Abdulla Riyadh Albalawi, Bachelor of Science in Electrical Engineering;

AL MADINA, SAUDI ARABIA --- Nashmi Bin Hamad B Alalawi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

AR RABIYAH, SAUDI ARABIA --- Hussain Alsadiq, Bachelor of Science and Associate of Applied Science;

DAMMAM, SAUDI ARABIA --- Ghadah Alkhalifah, Bachelor of Science in Nursing;

JAZAN, SAUDI ARABIA --- Hassan Abdullah Madkhali, Bachelor of Arts; Majed Ali S Shafei, Master of Science;

JEDDAH, SAUDI ARABIA --- Meshal Albalawi, Bachelor of Science; Yazeed Faleh Albalawi, Bachelor of Science; Nasser Atti Alfarsi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Abdulrahman Essa Alharbi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Abdullah Khader Alhassani, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Ammar Anwar H Aljefri, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Amer Aljohani, Bachelor of Science and Associate of Arts; Amro Abdulhkim Magrabi, Bachelor of Science; Wael Adel Mahmod, Bachelor of Science;

MAKKAH, SAUDI ARABIA --- Mohammad Fahd Alsurouri, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Cum Laude; Saed Saleh Badawood, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Asim Aman Allah Qasem, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

NAJRAN, SAUDI ARABIA --- Almakrami Hussain Ismail, Bachelor of Science in Electrical Engineering;

ONIZAH, SAUDI ARABIA --- Hamed Yousef Almarzouqi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

QATIF, SAUDI ARABIA --- Khalil Ibrahim Al Omairi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

RAS TANURAH, SAUDI ARABIA --- Mohammad Alanazi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering;

RIYADH, SAUDI ARABIA --- Ali Almusaad, Bachelor of Science; Ahmed Jassim Aljarad, Bachelor of Science; Khalid Almohaizey, Bachelor of Science in Business Administration; Abdullah Sulaiman Aloraini, Bachelor of Science; Faisal Saleh Alqahtani, Bachelor of Science in Electrical Engineering; Fahad Alqudayyir, Associate of Science in Nuclear Technology; Sattam Fraih Alrowaily, Bachelor of Science;

SAFWA, SAUDI ARABIA --- Sajjad Almomin, Master of Engineering; Abdullah Hassan A Alsadiq, Associate of Arts;

TABUK, SAUDI ARABIA --- Ali Maruf Alzhrani, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude;

YANBU, SAUDI ARABIA --- Bassam Al Juhani, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology;

YANDU CITY, SAUDI ARABIA --- Mohammed Faisal Mohammed Albalawi, Bachelor of Science;

GONGJU, SOUTH KOREA --- Eungyeong Amy Seo, Bachelor of Arts and Associate of Arts;

TAICHUNG, TAIWAN --- Juseong Kim, Master of Arts;

NONTHABURI, THAILAND --- Peerada Piddon, Associate of Arts;

WIGAN, UNITED KINGDOM --- Annabel Elise Rowlands, Associate of Arts, Cum Laude;

NUEVA ESPARTA, VENEZUELA --- Antonio Jose Yervez Gonzalez, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Cum Laude;

SAN DIEGO, VENEZUELA --- Daniel Rivera, Bachelor of Science, Magna Cum Laude;

HO CHI MINH CITY, VIETNAM --- Tran Hoang Minh, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and Associate of Science in Nuclear Technology, Summa Cum Laude.